Як зупинитися пити

Якщо ви не знаєте, як зупинитися пити – зверніться в медичний центр доктора Василенко. Наші фахівці мають високий рівень професіоналізму і стаж роботи понад 25-років. Ми розробили унікальні методики лікування алкоголізму, які допомагають при будь-якому стажі вживання.

як зупинитися пити

Щоб відмовитися від спиртного ми пропонуємо пройти комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі. Лікар-нарколог допоможе вивести токсичні речовини з організму, встановить відновну крапельницю, щоб стабілізувати фізичний стан. А курс психотерапії допоможе позбутися від психологічної залежності.

Лікування запійного алкоголізму

При регулярному вживанні спиртного зростає толерантність і людина не може почати свій день без алкоголю. Запійний алкоголізм піддається лікуванню. Ми враховуємо індивідуальні особливості кожної людини, щоб підібрати ефективні методи медикаментозної та психологічної допомоги.

При запої виникає похмільний синдром і стан організму погіршується. Лікарі допоможуть нормалізувати самопочуття алкоголіка за допомогою медикаментозної терапії та підготувати людину до подальшого проходження реабілітації. Сеанси супер стрес-шокової терапії й гіпнозу довели свою ефективність в лікуванні психічної залежності.

Життя без спиртного переваги

Переваги життя без спиртного в тому, що вже через місяць ви відчуєте поліпшення самопочуття, вам буде легше мислити та приймати правильні рішення. Після реабілітації у вас вийде налагодити взаємини з близькими людьми, повернути довіру та повагу членів сім’ї.

як вилікувати алкоголіка

Лікування алкогольної залежності в Запоріжжі допомагає повернутися до тверезого життя, позбутися психологічної залежності. Програма реабілітації підбирається індивідуально для кожної людини та спрямована на формування навичок тверезого життя. Зверніться по допомогу, якщо у вашій родині є алкоголік.

Як уникнути зриву після реабілітації

Що потрібно робити, щоб уникнути зриву після реабілітації? Дотримуючись рекомендації наших фахівців ви зможете запобігти поверненню до вживання спиртного. Залежним людям рекомендується уникати старого кола спілкування і шкідливих звичок. Пам’ятайте, що важливо уникати провокацій, щоб не повернутися до старого способу життя.

Якщо ви помітите, що у вас з’явилося бажання випити – зателефонуйте до психолога або приїжджайте в медичний центр доктора Василенко. Ми надамо вам психологічну підтримку, допоможемо проаналізувати ситуацію і позбутися від тяги до спиртного. Ми надаємо після лікувальний супровід і психологічну допомогу нашим пацієнтам.