Чи можна вилікувати сольового наркомана

Питання про те, чи можна вилікувати сольового наркомана особливо актуальне в літній період. Влітку підлітки шукають спосіб розслабитися і відпочити, іноді роблять це за допомогою вживання наркотиків. Але не всі розуміють, що залежність від солей розвивається миттєво і вимагає своєчасного лікування.

вилікувати сольового наркомана

Щоб допомогти сольовому наркоману – не влаштовуйте скандали та сварки. Зверніться до медичного центру доктора Василенко, де співробітники розкажуть вам як допомогти наркоману, який вживає сіль. Коли мова йде про наркотик сіль – не відкладайте вирішення проблеми «на завтра».

Реабілітація сольових наркоманів

Ефективний спосіб позбутися від залежності – реабілітація сольових наркоманів. Під час курсу лікування психологи, наркологи, психотерапевти та інші фахівці проводять роботу з залежною людиною і допомагають повернутися до здорового способу життя. Що зазвичай заважає почати лікування?

  • Заперечення залежності;
  • Небажання проходити реабілітацію;
  • Переконаність у тому, що можна кинути вживати самостійно;
  • Старе коло спілкування, наркозалежні люди.

Підходити до питання про лікування залежності від солей потрібно комплексно. Вживання завдає шкоди всім сферам життя – психічної, фізичної, моральної, соціальної, фінансової. Для їх відновлення необхідний поетапний курс реабілітації, спрямований на набуття навичок тверезого життя.

Як переконати сольового наркомана лікуватися

Якщо підліток вживає наркотики, він буде це заперечувати. Відчуваючи страх викриття і стрес через постійні спроби приховати згубну пристрасть – психологічний стан залежної людини буде погіршуватися. Щоб переконати сольового наркомана лікуватися – зверніться до психолога або психіатра.

сольова залежність

Спеціаліст в області наркології та психіатрії використовує різні методи мотивації, в тому числі психологічну інтервенцію. Це допомагає сформувати у наркозалежного розуміння проблеми, визнати нездатність контролювати ситуацію і погодитися прийняти допомогу фахівців.

Як зрозуміти що людина вживає сіль

Вживання солей ні з чим не сплутати. Психічні порушення виникають вже після першого вживання. Якщо ваша близька людина поводиться неадекватно, пропадають цінні речі з дому, практично не їсть і страждає від безсоння, відчуває параною або галюцинації – значить він вживає сіль.

Для відновлення психіки після солей знадобитися час. Якщо людина вживала протягом декількох років – неможливо позбутися залежності за кілька днів. Наберіться терпіння і довіртеся професіоналам. Ми складемо для вас план лікування залежності від солей і допоможемо відмовитися від вживання.