Причини звернутися до нарколога якщо у вашій родині є алкоголік

Які можуть бути причини звернутися до нарколога, якщо у вашій родині є алкозалежна людина? Коли мова йде про алкогольну залежність людина потребує комплексного лікування – наркологічної допомоги та психотерапії. Перша причина звернутися до нарколога – необхідність обірвати запій.

наркологічна допомога алкоголікам

Виведення з запою відбувається завдяки детоксикації організму і медикаментозної терапії. Це дозволяє нормалізувати водно-сольовий баланс, вивести токсичні речовини та нормалізувати життєдіяльність організму. У стаціонарі медичного центру доктора Василенко вам нададуть професійну наркологічну допомогу.

Обрив запою на дому або в клініці – що вибрати

Якщо ви не знаєте, який варіант вибрати – запросити лікаря-нарколога на дом для проведення детоксикації або пройти стаціонарне лікування, дійте залежно від вашої ситуації. Якщо є можливість приїхати в клініку – не сумнівайтеся в тому, що це правильне рішення.

При надходженні в стаціонар алкоголіку нададуть першу допомогу. Лікарі не тільки усунуть алкогольне сп’яніння, інтоксикацію організму, але і зможуть купірувати ознаки гострого психозу – білої гарячки. У стаціонарі алкозалежна людина буде знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців.

Як вилікувати алкоголізм назавжди

Багато людей сумніваються, що можна вилікувати алкоголізм назавжди. Але 25-річний успішний досвід наших лікарів говорить про зворотне. Ми розробили авторську методику лікування алкогольної залежності, аналогів якої немає в Україні. Комплексний підхід складається з медичної та психологічної допомоги.

звернутися до нарколога

Унікальний підхід, який ми застосовуємо – це сеанси супер стрес-шокової терапії, які допомагають позбутися від психологічної залежності, усвідомити вплив спиртного на якість життя та усунути прояви тяги – психологічного бажання випити. Завдяки цьому ми допомагаємо п’яницям повернутися до тверезого способу життя.

Кодування або підшивка

Лікарі рекомендують проходити комплексне лікування алкоголізму. По завершенню курсу реабілітації ви можете пройти кодування або підшивку. Вибір методу залежить від загального стану алкоголіка, результатів психотерапії та добровільного бажання людини закріпити успіх курсу стаціонарного лікування.

Кодування від алкоголізму, як і підшивка, проводяться наркологом медичного центру доктора Василенко в стаціонарі. Перед проведенням лікар проведе бесіду з пацієнтом, пояснить йому особливості процедури та залишить свої рекомендації, яких необхідно дотримуватися після проведення підшивки або кодування.