Як впоратися з підлітковим алкоголізмом

Не всі батьки розуміють вплив спиртного на організм та психіку підлітка. Багато хто думає, що розпивання алкоголю в компанії однолітків – це перехідний період, який закінчиться. Але лише ті, чиї діти звикли до спиртного в ранньому віці ставлять питання – як впоратися з підлітковим алкоголізмом?

впоратися з підлітковим алкоголізмом

Перше правило, якого повинні дотримуватись батьки – не виправдовувати вживання спиртних напоїв перехідним віком. Дорослі люди повинні розуміти, що надмірне вживання алкогольних чи слабоалкогольних напоїв призводить до розвитку залежності. При цьому підлітку потрібна професійна допомога.

Лікування підліткового алкоголізму

Лікування алкоголізму у підлітковому віці відбувається завдяки формуванню здорових звичок, навичок тверезого життя, без застосування медикаментів та примусового лікування алкоголізму. Психологи проводять роботу з дитиною, щоб допомогти їй позбавитися психологічних труднощів і повернутися до тверезого життя.

Щоб допомогти підлітку, батьки повинні звертати увагу на будь-які зміни у його зовнішності та поведінці. Девіантна поведінка, неуспішність у школі, втрата інтересу до колишніх захоплень і навчання, прогули, погана компанія – це може бути ознаками згубної пристрасті.

Алкоголізм у підлітковому віці

Алкоголізм у підлітковому віці для самих дітей здається безневинною забавою, але згодом це закінчується серйозними проблемами для організму та психіки. Як зрозуміти, що у дитини алкоголізм? Якщо в ранньому віці вона почала з’являтися вдома із запахом перегару або напідпитку – у вас є причини звернутися за допомогою.

алкоголізм підлітка

Дитина може потрапити під чужий вплив і не усвідомлювати, чим може обернутися згубна пристрасть у ранньому віці. Це може призвести до того, що в майбутньому він стане запійним алкоголіком і може знадобитися кодування або підшивка. Щоб запобігти проблемі, запишіться на консультацію до фахівців медичного центру доктора Василенко.

Як запобігти підлітковому алкоголізму

Щоб запобігти підлітковому алкоголізму батьки повинні звертати увагу на те, яке коло спілкування у дитини. Також потрібно виключити зі свого життя спиртне та інші шкідливі звички, тому що підліток може копіювати модель поведінки батьків, відповідно якщо вони п’ють, то з великою ймовірністю дитина теж це робитиме.

Як уберегти дитину від алкоголізму? Сім’я насамперед відповідає за життя та здоров’я дитини. Тому ваше завдання формувати в сім’ї здорову атмосферу, щоб у дитини не виникло бажання експериментувати з алкоголем чи наркотиками. Якщо ви не справляєтеся самі – зверніться до психологів медичного центру доктора Василенко.