Алкозалежний чоловік – що робити сім’ї?

Якщо у вашій сім’ї є алкозалежний чоловік, ви повинні поговорити з ним про лікування алкоголізму в стаціонарі медичного центру доктора Василенка. Якщо вам не вдається вмовити алкоголіка пройти лікування, то ми проведемо мотиваційну бесіду і допоможемо людині усвідомити вплив спиртного на його організм і психіку.

п'ючий чоловік

Головною особливістю лікування алкоголізму в центрі доктора Василенка є те, що алкоголік може проходити лікування спільно з близькими людьми, які страждають від співзалежності. Кодування та підшивка проводяться за бажанням, після завершення курсу реабілітації.

Як поговорити з алкоголіком про лікування

Багато людей відкладають бесіду з алкоголіком про лікування, тому що думають, що ця проблема вирішиться сама собою. Але хімічна залежність це хвороба, яка проявляється у непереборному бажанні вживати спиртне, всупереч тому, що це завдає шкоди здоров’ю.

З алкоголізмом стикаються не лише дорослі люди, а й підлітки. А також алкоголіком може стати людина похилого віку. У таких ситуаціях найкращий вихід – це довіритися професіоналам, які зможуть переконати алкоголіка лікуватись та проведуть комплексну реабілітацію.

Реабілітація алкоголіків у Запоріжжі

У медичному центрі лікаря Василенко проводиться реабілітація алкоголіків у Запоріжжі. Наш заклад відрізняється від інших тим, що ми надаємо комплексну допомогу – медичну та психотерапевтичну, чого не зможуть запропонувати у реабілітаційному центрі чи наркологічній лікарні.

реабілітація алкоголіків запоріжжя

Наркологічна допомога для алкоголіка полягає у проведенні дезінтоксикаційної терапії, для виведення токсичних речовин з організму та виведення із запою. Після реабілітації нарколог може здійснити кодування або підшивку для закріплення результатів психотерапевтичного лікування.

Як закодувати чоловіка від алкоголізму

Існує багато способів кодування від алкоголізму. Деякі люди звертаються до нас із конкретним запитом про те, щоб закодуватися і забувають про те, що алкоголізм проявляється також у нав’язливому бажанні вживати – психологічній залежності та потягу до спиртного.

Найкраще закодувати чоловіка від алкоголізму після того, як він позбавиться нав’язливих думок про вживання. Результат досягається завдяки допомозі психіатрів, психологів, лікарів-наркологів та унікальних методів лікування алкогольної залежності у медичному центрі доктора Василенко.