Як поговорити з наркоманом про лікування

Парадоксальним є той факт, що багато людей, які зіткнулися з вживанням одного з членів сім’ї, не знають, як поговорити з наркоманом про лікування. Це відбувається через співзалежність, яка властива родичам. Вони намагаються заперечувати те, що близька людина справді стала наркозалежною.

поговорити з наркоманом про лікування

Чим раніше ви проведете розмову з наркоманом про те, що йому необхідно пройти лікування для відмови від вживання ПАР, тим швидше вирішиться ваша проблема. Помітивши ознаки наркоманії на обличчі, негайно звертайтеся за допомогою до медичного центру доктора Василенко. Якщо ви не можете провести бесіду самостійно, довірте це психологам.

Консультація психолога

При наркозалежності консультація психолога потрібна, щоб визначити рівень мотивації людини на проходження реабілітації. А також, щоб з’ясувати, чи є у нього розуміння проблеми та необхідності лікування. Записатися до психолога можна за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті.

Невід’ємною частиною лікування наркоманії у стаціонарі медичного центру доктора Василенка є заняття з психологами. Не лише наркоман, а й члени його сім’ї набувають психологічної підтримки під час курсу реабілітації. Це особливість нашого підходу до лікування хімічної залежності.

Консультація лікаря–нарколога

Консультація лікаря–нарколога включає бесіду з людиною про те, яке дозування і вид ПАР він вживав. Лікар також може провести тести на наркотики, щоб підтвердити вживання. Розмова з наркологом допоможе визнати проблему та довіритись професіоналам для її вирішення.

консультація лікаря-нарколога

Нарколог–психіатр здатний усунути не лише побічні ефекти вживання у вигляді ломки від наркотиків, але й усунути психози у наркозалежного, наприклад галюцинації, панічні страхи, параноїдальні напади. Ви можете викликати нарколога додому, якщо людина потребує екстреної допомоги.

Як помістити наркомана на лікування

Якщо ви хочете помістити наркомана на лікування, то в першу чергу вам необхідно провести з ним бесіду про те, що в медичному центрі доктора Василенко він отримає професійну допомогу і зможе позбутися наркотичної залежності. Результату можна досягти за умови добровільного бажання людини кинути вживати.

Якщо наркоман не хоче лікуватися, ми допоможемо переконати його у необхідності реабілітації. Запишіться на консультацію до психолога, психотерапевта або лікаря–нарколога, щоб фахівці допомогли наркоману подолати заперечення та погодитися на лікування. Ми працюємо цілодобово, без свят та вихідних.