Як обдурити тести на наркотики

Наркозалежні люди, які перебувають у розпачі, можуть шукати спосіб, як обдурити тести на наркотики. Але насправді підробити результати аналізів сечі чи крові неможливо. Після тестування нарколог з точністю визначить чи вживає людина наркотики. Записатися на прийом до лікаря можна за номерами гарячої лінії на нашому сайті.

тести на наркотики

У яких ситуаціях потрібно пройти обстеження? Це може знадобитися при працевлаштуванні, якщо ви стали учасником ДТП або якщо ви хочете переконатися, що ваша дитина вживає заборонені наркотичні речовини. Тести спрямовані на виявлення ПАР в організмі за будь-якого терміну вживання.

Як проводяться тести на наркотики

Що таке аналізи на наркотики? Як проводяться тести на наркотики у медичному центрі доктора Василенко? При зверненні до стаціонару лікар-нарколог візьме аналіз крові та сечі для встановлення вживання наркотичних препаратів. Знайти ПАР у крові можна навіть через місяць після прийому речовини.

Крім того, записавшись на консультацію до нарколога-психіатра можна виявити вживання навіть якщо наркоман заперечує залежність. Лікар проведе обстеження стану організму та психіки, медикаментозну детоксикацію для зняття ломки та призначить необхідне лікування психологічної залежності.

Які наркотики визначає аналіз крові

Аналіз крові визначає практично всі наркотичні речовини. Тести на наркотики допоможуть виявити вживання опіатів, солей, амфетаміну, марихуани, кокаїну, ЛСД та багатьох інших препаратів, що входять до переліку заборонених наркотичних засобів. Ви також можете скористатися аптечними тестами для проведення аналізів у домашніх умовах.

аналізи на наркотики

Після того, як лікар підтвердить наркозалежність, наші фахівці допоможуть переконати наркомана пройти лікування. Методи лікування наркоманії, які використовуються в медичному центрі доктора Василенко, є унікальними та дозволяють повністю позбутися психологічної та фізичної залежності.

Де пройти тести на наркотики у Запоріжжі

Якщо у вас виникла необхідність пройти тести на наркотики у Запоріжжі, зверніться до медичного центру доктора Василенко. Нарколог не тільки визначить, які наркотики вживає ваш близький, але й допоможе позбавитися наркотичної ломки. Коли проблеми зі станом організму будуть усунені, можна приступати до подальшого лікування.

Нашими лікарями буде складено індивідуальний план реабілітації для усунення психологічного потягу до ПАР. Унікальний підхід, який ми застосовуємо, – це сеанси супер стрес-шокової терапії, гіпнотерапія. Завдяки комплексному підходу вам вдасться відмовитися від вживання наркотиків назавжди.