Дитина приохотилася до спиртних напоїв – вихід є

Якщо ваша дитина приохотилася до спиртних напоїв – вихід є. Причинами дитячого алкоголізму може бути генетична схильність або девіантна поведінка і проблеми з соціальною адаптацією. Все це призводить до розвитку згубних пристрастей, в тому числі алкоголізму.

лікування підліткового алкоголізму запоріжжя

Медичний центр доктора Василенко допомагає підліткам позбутися від шкідливих звичок. Для цього психологи, психотерапевти та інші фахівці складають індивідуальний план реабілітації, спрямований на формування навичок тверезого життя. Сім’я підлітка так само бере участь в терапевтичному процесі.

Як допомогти підлітку при алкоголізмі

При підлітковому алкоголізмі в першу чергу необхідна консультація психолога. Найчастіше індивідуальних занять та групової терапії під керівництвом кваліфікованого психолога досить для того, щоб дитина відмовилася від спиртного і придбала мотивацію до здорового способу життя.

Як допомогти підлітку при алкоголізмі? В першу чергу не створюйте конфліктних ситуацій, щоб не зруйнувати відносини з дитиною, у якої нестійка психіка. Зверніться до фахівців, які складуть для вас план дій і підберуть ефективні методи реабілітації.

Вплив алкоголю на підлітковий організм

Уже давно доведено що алкоголь надає згубний вплив на підлітковий організм. Це може привести до серйозних наслідків для здоров’я і психіки. Своєчасно звернувшись до медичного центру доктора Василенко ви зможете надати підлітку необхідну психологічну підтримку.

підлітковий алкоголізм лікування

Робота психологів спрямована на повне усунення тяги до спиртного. Для дітей не використовується кодування або підшивка. Дія психотерапії допомагає усунути причини та наслідки зловживання спиртним в ранньому віці й повернутися до тверезого способу життя.

Лікування підліткового алкоголізму

Щоб почати лікування підліткового алкоголізму ми проводимо кілька консультацій з психологом, в тому числі з родичами дитини. Це допомагає визначити, що послужило причиною формування пристрасті до спиртних напоїв і підібрати методи реабілітації та профілактики алкогольної залежності.

Якщо ви не знаєте, як уберегти дитину від шкідливих звичок – довіртеся психологам. Наша команда надає анонімну допомогу при підлітковому алкоголізмі. Ми працюємо зі складними ситуаціями та в результаті роботи наших фахівців ваша дитина зможе відмовитися від спиртного назавжди.