Від чого доведеться відмовитися після лікування наркоманії – керівництво для колишніх наркоманів

Наш досвід роботи показує, що більшість пацієнтів, які пройшли лікування наркоманії, повністю змінюють своє життя на краще, стають успішними в кар’єрі, зміцнюють свій соціальний статус. Але перш ніж досягти успіху і пишатися своїми досягненнями, всі залежні натрапляють на труднощі.

рекомендації колишнім наркоманам

Повертаючись до соціуму після курсу реабілітації наркоман усвідомлює, що він та його мислення змінилися, а люди навколо нього залишилися незмінними. У чому небезпека? Повернувшись до старого кола спілкування, є великий ризик зриву після реабілітації, тому ми залишаємо рекомендації, які допоможуть запобігти поверненню до вживання.

Чого не можна робити після лікування наркоманії

Якщо ви залишилися задоволені лікуванням наркоманії, то, щоб зберегти результати й продовжувати вести тверезий спосіб життя, вам доведеться переглянути свої життєві пріоритети. Всі наркомани стикаються з тим, що, повертаючись у своє місце проживання, можна зустріти споживачів.

Чим це небезпечно? Такі люди намагатимуться повернути вас у вживання заради власної вигоди. Тому якщо ви цінуєте власне життя вам потрібно повністю виключити спілкування з такими людьми. Крім того, рекомендується не брати участь у застіллях, де розпивають спиртне, адже це також може сприяти зриву.

Які є рекомендації для колишніх наркоманів

Рекомендації для колишніх наркоманів – це спосіб залишатися у тверезості все життя. Дотримуючись порад професіоналів ви зможете легко справлятися зі стресовими ситуаціями, долати кризові стани та досягати своїх життєвих цілей. Ми допоможемо запобігти зриву після лікування наркоманії.

колишні наркомани

Ви можете відвідувати психолога, щоб позбавлятися негативних емоцій і не накопичувати їх у собі. Правильне опрацювання внутрішнього стану з психологом допоможе адаптуватися до тверезого життя і запобігти ймовірності зриву. Записатись на консультацію до психолога можна на нашому сайті.

Чому колишнім наркоманам не можна пити

Чому колишнім наркоманам не рекомендується вживати алкоголь? При попаданні алкоголю в організм виникає ейфорійний ефект, відповідно спрага вжити наркотик стає сильнішою і в 90% випадків вживання алкоголю закінчується поверненням до старого способу життя.

Під час реабілітації в медичному центрі доктора Василенко ми пояснюємо залежним людям те, що повна відмова від шкідливих звичок – наркотиків, алкоголю, тютюнопаління сприяє покращенню якості життя, стану організму та психіки. Дотримуючись рекомендацій, ви відчуєте зміни й не захочете повертатися до колишніх звичок.