Як лікують алкоголізм

Щоб відповісти на запитання “Як лікують алкоголізм?” Спочатку необхідно з’ясувати стадію вживання спиртного і те, в якому стані перебуває алкозалежна людина. Залежно від стадії алкоголізму буде складено індивідуальний план лікування, який складається з наркологічних послуг та психотерапевтичної допомоги.

як лікують алкоголізм

Спочатку лікарі медичного центру доктора Василенка допомагають усунути побічні ефекти вживання спиртного, до яких належать алкогольний абстинентний синдром, біла гарячка, інтоксикація. Лікар-нарколог проводить очищення організму від токсичних речовин за допомогою детоксикації.

Переконати алкоголіка лікуватися

Проблема, з якою стикаються сім’ї, де є людина, яка п’є – це як переконати алкоголіка лікуватися. Більшість пацієнтів заперечують залежність і думають, що можуть впоратися самостійно та кинути пити без сторонньої допомоги. Що відбувається насправді, і чому п’яниця не хоче лікуватися?

Заперечення – це один зі способів «захистити» свій спосіб життя, який алкоголіки вважають допустимим та правильним. Будь-які спроби умовити п’яницю пройти реабілітацію та звернутися до лікаря закінчуються невдачею. Тому ми проводимо мотиваційну роботу та допомагаємо людині усвідомити негативний вплив спиртного на організм та психіку.

Методи детоксикації при алкоголізмі

Вибір методу детоксикації при алкоголізмі залежить від стажу зловживання спиртними напоями та ступеня шкоди для організму та психіки. Традиційний метод детоксикації часто застосовується на першій та другій стадії пияцтва. Крапельниці допомагають вивести токсичні речовини з організму та стабілізувати стан алкоголіка.

детоксикація алкоголіків

При хронічному отруєнні спиртним, при алкогольному психозі, білій гарячці, алкогольному отруєнні або похміллі рекомендується проводити турбодетоксикацію. Цей спосіб очищення організму від токсичних речовин дає змогу відновити стан здоров’я за короткий проміжок часу.

Реабілітація алкоголіків

Наступний крок у лікуванні – це реабілітація алкоголіків. Рекомендується проводити лікування алкоголізму в стаціонарі під наглядом кваліфікованих фахівців. Ми використовуємо унікальні методи, аналогів яких немає в Україні. Наприклад, сеанси супер стрес-шокової терапії, які дозволяють повністю усунути потяг до спиртного.

Після лікування алкоголізму в медичному центрі доктора Василенко алкозалежні люди позбавляються не тільки наслідків зловживання спиртного, але й усувають психологічну залежність, яка є найпоширенішою причиною, чому алкоголік не може кинути пити.