Що таке крапельниця від наркотиків і для чого вона потрібна

При хронічному отруєнні організму наркотичними препаратами виникають як психологічна і фізіологічна залежність від ПАР, так й наслідки вживання, наприклад ломка. Абстинентний синдром триває доти, доки токсичні речовини не будуть виведені з організму.

Крапельниця від наркотиків

Крапельниця від наркотиків – це спосіб усунути абстинентний синдром та відновити стан організму. Лікувальний склад крапельниці допомагає прискорити процес виведення токсинів з організму завдяки внутрішньовенному введенню лікарських препаратів (абсорбентів, ноотропів, вітамінів та ін.)

Скільки крапельниць необхідно, щоб зняти ломку від наркотиків

Однієї крапельниці буде недостатньо для того, щоб зняти ломку від наркотиків. Якщо ми говоримо про вживання опіатів, вивести які найскладніше, тоді рекомендується використовувати метод УБОД, який дозволяє очистити організм від токсичних речовин за 24 години за допомогою швидкодіючих препаратів у складі крапельниці.

Терапія за допомогою крапельниць триває протягом кількох днів чи тижня. У цей час за станом пацієнта спостерігають лікарі медичного центру доктора Василенка, а саме нарколог, психіатр, фахівці вузького профілю. За допомогою відновлювальної крапельниці вдасться стабілізувати стан організму і позбавитися ломки.

Де прокопатися від наркотиків у Запоріжжі

Якщо ви страждаєте на абстинентний синдром і шукайте де прокопатися від наркотиків у Запоріжжі – зверніться до медичного центру доктора Василенко. Наша спеціалізована установа готова надати вам професійну медичну, наркологічну та психотерапевтичну допомогу.

прокопатися від наркотиків

Крім того, у стаціонарі ви можете здати аналізи, які допоможуть визначити стадію залежності та вид наркотичної речовини. Обдурити тести на наркотики неможливо. Наші лікарі проводять діагностику стану організму та психіки, надають комплексну допомогу при наркозалежності.

Крапельниця від наркотиків ціна

Ціна крапельниці від наркотиків залежить від тривалості перебування у стаціонарі. Ми завжди рекомендуємо проходити стаціонарне лікування наркоманії, яке включає первинну наркологічну допомогу і подальшу психотерапевтичну, що дозволяє комплексно усунути проблему.

Чим раніше ви звернетеся до лікарів за допомогою, тим швидше ви зможете позбавитися наркотичної ломки та усунути наслідки вживання. Окрім наркологічних послуг ми запропонуємо вам ознайомитись з нашими методами лікування психологічної залежності від наркотиків та пройти реабілітацію.