Як краще проходити лікування наркоманії – стаціонарно чи амбулаторно

Оскільки медичний центр доктора Василенко пропонує унікальні методи реабілітації при стаціонарному лікуванні наркоманії, питання про те, як краще проходити лікування наркоманії – стаціонарно чи амбулаторно відпадає саме собою. Але ми хочемо пояснити, у чому відмінності цих двох підходів до реабілітації та яку альтернативу амбулаторному лікуванню ми пропонуємо.

стаціонарне лікування наркоманії

У нас є унікальна можливість підтримувати результати реабілітації за допомогою Гіпнотарію. Саме цей спосіб можна вважати амбулаторним, але він не зможе допомогти вам зняти ломку від наркотиків. Тому при зверненні до стаціонару ви пройдете комплексне лікування наркоманії та отримаєте доступ до Гіпнотарію.

Переваги стаціонарного лікування наркоманії

Під час стаціонарного лікування наркоманії ви отримаєте можливість пройти повне медичне обстеження та виявити захворювання наркоманів чи інші проблеми зі здоров’ям. Роботу з вами будуть проводити лікарі, наркологи, психіатри, психологи з великим досвідом, які мають професіоналізм і компетентність.

Амбулаторно буде важко дотримуватися розпорядку дня та знаходити час для того, щоб проводити самоаналіз та виконувати завдання спеціалістів. Тому ми рекомендуємо стаціонарне перебування, під час якого вам нададуть комплексну наркологічну, медичну та психологічну допомогу.

Як розпочати лікування наркозалежності

Якщо ви не знаєте, як розпочати лікування наркозалежності – зателефонуйте за номерами гарячої лінії або залиште заявку на нашому сайті та фахівці розкажуть вам про етапи лікування наркоманії. Повідомте співробітникам з якою проблемою ви зіткнулися, які види наркотиків вживаєте і ми складемо вам індивідуальний план реабілітації.

почати лікування наркозалежності

Обов’язковою умовою для вступу до стаціонару медичного центру доктора Василенко є добровільна згода залежної людини пройти лікування. Ми не проводимо примусових заходів, нами допомога надається анонімно, без постановки на наркологічний облік, і лише за умови, якщо сам наркоман хоче кинути вживати.

Скільки триває лікування у стаціонарі

Тривалість перебування у стаціонарі залежить від того, якої допомоги потребує наркоман. У середньому лікування триває 21 день. За цей період наші фахівці проведуть медичне обстеження, виведуть токсичні речовини з організму, усунуть наслідки вживання та допоможуть позбавитися психологічної залежності.

На відміну від реабілітаційних центрів, де мінімальні терміни лікування становлять 3–6 місяців, ми пропонуємо отримати результат за 21 день та можливість назавжди відмовитися від вживання наркотиків. Стаціонарне лікування проводиться під цілодобовим наглядом спеціалістів.