Безпечне лікування наркоманії

Що таке безпечне лікування наркоманії? Жоден зі способів кинути вживати наркотики самостійно не є безпечним. Те саме можна сказати про примусове лікування або закриті центри реабілітації, де люди знаходяться не з власної волі, а за бажанням родичів.

безпечне лікування наркоманії

Безпечними можна вважати ті заходи, які надаються професійною командою лікарів, наркологів, психотерапевтів. Відкриті двері – це показник того, що людина добровільно погодилася пройти лікування. У медичному центрі доктора Василенко ви почуватиметеся в безпеці.

Детоксикація наркоманів

Перше, що отримує залежна людина у нас, – це наркологічна допомога. Детоксикація наркоманів проводиться лікарями, що гарантує поліпшення стану наркомана. Лікар проводить повне обстеження організму та підбирає безпечні методи очищення організму від токсичних речовин.

Після першої допомоги наркоману, яка полягає у знятті ломки, лікарі виявляють супутні захворювання та проводять їх лікування. У жодному реабілітаційному центрі вам не запропонують медичну допомогу, тому така допомога не є комплексною. Своєю чергою у нас ви отримаєте і наркологічну та психологічну допомогу.

Добровільне лікування наркоманії

Якщо ви ознайомитеся з відео–відгуками наших пацієнтів, то переконаєтеся, що ми проводимо добровільне лікування наркоманії. Наші фахівці допомагають переконати наркомана лікуватися, якщо він відмовляється від допомоги, але ніколи не використовують при цьому психологічний тиск і не приймають рішення замість людини.

добровільне лікування наркоманії

Саме сам наркоман, який просить допомоги та має усвідомлене бажання відмовитися від вживання наркотиків, вирішує пройти лікування в стаціонарі. Запорукою успішного результату є добровільна згода людини позбутися шкідливих звичок та повернутися до тверезого способу життя.

Як допомогти наркоману

Якщо ви думаєте, що можете допомогти наркоману, примусивши його пройти реабілітацію, використовуючи маніпуляції або психологічний тиск, то ви помиляєтеся. Саме до нас надходять такі люди, які зазнають масу обурення та розчарування у попередньому лікуванні, яке їх змусили пройти батьки.

Найчастіше в таких ситуаціях відбувається зрив після реабілітації та людині доводиться заново проходити через муки вживання доти, доки вона не зробить усвідомлений вибір змінити своє життя. Команда медичного центру доктора Василенко допомагає у найскладніших ситуаціях знайти вихід та позбутися наркотичної залежності.