Від яких наркотиків не буває залежності

У спробах виправдати своє вживання наркомани часто шукають інформацію про те, від яких наркотиків не буває залежності. Деякі люди вважають, що марихуана належить до таких видів ПАР, від яких не формується звикання. Відсутність абстинентного синдрому не говорить про те, що ви не маєте залежності.

від яких наркотиків не буває залежності

Правда в тому, що всі наркотичні речовини негативно впливають на організм і психіку. Якщо говорити про марихуану, то ломка виявляється не в фізіологічній потребі у вживанні, а в психологічній ломці – непереборному бажанні змінити свою свідомість за допомогою наркотику.

Марихуана не викликає залежності

Міф про те, що марихуана не викликає залежність, вже давно спростований. На практиці нашої роботи ми можемо сказати, що у 90% випадків пристрасть до наркотичних речовин починається з куріння трави. Таким чином, цей препарат провокує залежних людей на експерименти з іншими видами ПАР.

Ефект марихуани – розслаблення, сонливість. Тому наркотик часто вживають одночасно з речовинами, у яких протилежна дія – наприклад, амфетамін або сіль. А після трави велика ймовірність того, що людина приохотиться до вживання опіатів або інших наркотиків.

У чому небезпека легких наркотиків

Термін «легкі наркотики» вигадали самі наркомани, які заперечують залежність і намагаються переконати оточуючих людей у ​​нешкідливості вживання. До таких ПАР вони відносять марихуану, аптечні препарати та наркотики, які не потрібно колоти, а можна нюхати – наприклад, сіль.

небезпека легких наркотиків

У чому небезпека легких наркотиків? Думка про те, що їхнє вживання безпечне – це помилка. Препарати з психотропною дією викликають психологічне та фізіологічне звикання, що призводить до розвитку наркозалежності, незалежно від того, яким чином їх приймати – курити, пити чи нюхати.

Як зістрибнути з легких наркотиків

Попри суперечливу думку про нешкідливість деяких видів ПАР, питання про те, як зістрибнути з легких наркотиків на сьогодні залишається актуальним. Ми проводимо лікування залежності від марихуани, кодтерпіну, амфетаміну, опіатів, солей та інших психотропних препаратів.

Лікування наркоманії у стаціонарі медичного центру доктора Василенко дозволить вам позбутися побічних ефектів вживання, тому що ми надаємо професійну медичну та наркологічну допомогу. А також ви зможете подолати потяг до вживання та позбутися психологічного бажання вживати.