Як допомогти підлітку наркоману

Якщо ви не знаєте, як допомогти підлітку наркоману, але проблема очевидна і посилюється з кожним днем ​​- зверніться до фахівців медичного центру доктора Василенко. Ми надаємо допомогу у відновленні психіки залежній від наркотиків молоді завдяки ефективній програмі реабілітації.

лікування підліткової наркозалежності

Якщо ви виявили ознаки вживання у своєї дитини – проконсультуйтеся з психологом про те, як запобігти розвитку залежності. Анонімне лікування наркоманії в Запоріжжі ви можете отримати в нашому спеціалізованому закладі. Ми надаємо професійні послуги з лікування підліткової наркоманії.

Реабілітація підлітків-наркоманів

Щоб реабілітація підлітків-наркоманів пройшла успішно, у дитини має бути усвідомлення проблеми та добровільне бажання позбутися залежності. Для цього ми проводимо мотиваційну роботу, розповідаємо про наслідки вживання і допомагаємо підлітку прийняти рішення пройти реабілітацію, після чого:

  • Дитина навчиться аналізувати свої дії;
  • Усвідомить згубний вплив психо-активних речовин;
  • Справитися з психологічними труднощами;
  • Позбудеться від комплексів, тривог і низької самооцінки;
  • Придбає навички відповідальності;
  • Налагодить взаємини з сім’єю;
  • Знайде хобі та інтереси;
  • Повернеться до здорового способу життя.

Наркотики забирають життя. Відомі випадки передозувань і суїцидів, скоєних підлітками під впливом ПАР. Щоб вирішити проблему раз і назавжди – необхідно довіритися фахівцям з хімічної залежності: психологів, психотерапевтів, наркологів і інших співробітників медичного центру.

Ознаки підліткової наркоманії

Помітивши ознаки підліткової наркоманії – зверніться до психолога або нарколога. Фахівці проведуть діагностику і зможуть визначити стаж вживання і вид наркотику, який вживала ваша дитина. Після чого ми складемо індивідуальний план реабілітації для підлітка і допоможемо позбутися залежності.

дитина вживає наркотики

Очевидні симптоми наркозалежності – суджені або розширені зіниці, зміни в мисленні та поведінці, агресія і замкнутість, небажання говорити про проблему, пропажа цінних речей з дому. Щоб запобігти наслідкам вживання, необхідно своєчасно вжити заходи.

Як говорити з дитиною про наркотики та лікування

Коли батьки намагаються поговорити з дитиною про наркотики та лікування часто підліток сприймає це «в штики». Він буде чинити опір і заперечувати вживання. Це обумовлено страхами та відчуттям провини, а так само проявом залежної поведінки, що сформувалася на тлі вживання.

Якщо ваша дитина заперечує залежність – довіртеся психологам медичного центру доктора Василенко. Ми проведемо мотиваційну бесіду з підлітком і допоможемо йому позбутися страхів, взяти на себе відповідальність за власне життя і погодитися пройти лікування, щоб позбутися від наркозалежності.