Лікування наркоманії серед молоді

На сьогодні як і раніше залишається має попит лікування наркоманії серед молоді. Через велике поширення наркотиків за допомогою закладок, низької вартості наркотичних препаратів і продажу аптечних ліків з наркотичною дією без рецепта зростає кількість наркозалежних підлітків.

лікування підліткової наркоманії

Залежність у підлітків розвивається стрімко, через нестійку психіку та несформовану життєву позицію. Шукати причини наркоманії у дітей повинен фахівець з освітою в області психології, психіатрії. Наша команда готова надати вам допомогу, якщо ваша дитина вживає наркотики.

Лікування наркозалежності в підлітковому віці

Перш ніж пройти лікування наркозалежності в підлітковому віці фахівці медичного центру доктора Василенко повинні провести консультацію з підлітком. Це допоможе визначити, в якому стані знаходяться організм і психіка наркомана, а так же переконати дитину в необхідності лікування.

Одою з причин розвитку наркотичної залежності у шкільному віці є низький рівень соціальної адаптації, психологічні труднощі, проблеми в спілкуванні з однолітками. Дитина могла просто піддатися чужому впливу і вжити наркотик заради експерименту.

Профілактика підліткової наркоманії

Запобігти розвитку залежності допоможе профілактика підліткової наркоманії. Педагоги, шкільний психолог, а так само батьки повинні брати активну участь в житті дітей, звертати увагу на ознаки девіантної поведінки, інформувати батьків про зміну в поведінці дитини і його успішність в школі.

лікування молодіжної наркоманії

Якщо освітня програма включає в себе профілактику наркоманії в школі – це допоможе вберегти дітей від згубної пристрасті. Якщо ви не знаєте, як провести розмову з дитиною про шкоду наркотиків і їх вплив на життя людини – довірте це професіоналу, психологу медичного центру доктора Василенко.

Лікування підліткової наркоманії

Як відомо, лікування підліткової наркоманії полягає в психологічній допомозі. Наслідки вживання наркотиків в підлітковому віці можуть привести до того, що з часом дитина приохотиться до важких наркотиків. Не вирішивши проблему на ранній стадії людина буде деградувати, її життя може закінчиться передозуванням.

Не бійтеся звертатися до психолога, сімейного психолога, психотерапевта та інших фахівців, якщо поведінка вашої дитини змінилося в гіршу сторону. Все це може бути ознакою розвитку залежності, що можна запобігти за допомогою програми реабілітації в медичному центрі доктора Василенко.