Механізм дії наркотиків

Який механізм дії наркотиків? При першому вживанні будь-якої психо-активної речовини людина відчуває ейфорійні відчуття, чимось нагадують стан алкогольного сп’яніння. Коли дія наркотику закінчується – організм і психіка починають «вимагати нову дозу». Формується наркотична залежність.

механізм дії наркотиків

Після того як наркотик вступив у зв’язок з рецепторами головного мозку, починають з’являтися перші ознаки наркоманіїпсихологічне бажання вжити. Наркоман не може себе контролювати, він жадає знову відчути ейфорію і задоволення, тому психо-активні речовини стають невід’ємною частиною його життя.

Психологічна залежність від наркотиків

Коли психологічна залежність від наркотиків вже сформована – відмовитися від вживання самостійно стає неможливо. У наркомана присутня фізіологічна потреба у вживанні, а так само виявляються психічні розлади. Він втрачає контроль над власним життям, тяга до наркотику стає непереборною.

У медичному центрі доктора Василенко лікування спрямоване на усунення психологічної залежності. Тому що саме з цієї причини залежні не можуть повернутися до тверезого способу життя. Курс реабілітації складається індивідуально для кожної людини, так само як і терміни перебування в стаціонарі.

Вплив наркотиків життєві сфери

Крім очевидних наслідків вживання – фізичної та психологічної залежності, всім життєвим сферам завдається шкода. Наркоман втрачає сенс життя, віддаляється від сім’ї, пропадає бажання розвиватися або працювати, змінюється коло спілкування, зникає система життєвих цінностей і моральних принципів.

залежність від наркотиків

Наркотики призводять до деградації особистості – це доведений факт. Для відновлення всіх сфер знадобитися покроковий план реабілітації, який включає в себе роботу над психологічним станом, взаємовідносинами з близькими людьми, а найголовніше – зі своїми страхами, комплексами, труднощами, що призвели до вживання.

Як відновити психіку після наркотиків

Щоб відновити психіку після наркотиків, вам знадобиться допомога фахівців з хімічної залежності. Наша команда надає професійні послуги реабілітації для людей з наркоманією. Робота спрямована на відновлення функцій психіки та всіх життєво-важливих сфер, ми допоможемо подолати психологічну ломку від наркотиків.

Після лікування фахівці залишать свої рекомендації для того, щоб допомогти вам адаптуватися до тверезого життя в соціумі, навчитися запобігати тягу до вживання і справлятися з життєвими труднощами не вдаючись до заборонених наркотичних препаратів. Ми надаємо психологічну підтримку по завершенню курсу реабілітації.