Що таке УБОД

УБОД – це метод екстреної детоксикації наркоманів, які вживають опіати. До наркотиків цієї групи відносяться: метадон, героїн, макове насіння. При вживанні дезоморфіну або синтетичних опіатів, до яких відноситься Налбуфін, також необхідно проводити ультра швидке очищення.

УБОД наркоманів

Блокування дії наркотичної речовини – опію досягається завдяки препаратам Налоксон або Налтрексон. Залежна людина занурюється в лікувальний медикаментозний сон, все маніпуляції з його організмом, для його очищення, проводяться під наркозом.

Переваги УБОД

До переваг даного виду виведення токсичних речовин з організму відноситься те, що наркозалежна людина не відчуває больовий синдром, який виникає при відмові від вживання наркотиків-опіатів.

Протягом 24 годин лікарям вдасться зупинити процес розпаду отруйних речовин, і усунути ознаки абстиненції. Якщо використовувати традиційну детоксикацію – очищення організму може зайняти до двох тижнів.

Як зняти ломку від опіатів

Ломка від опіатів зазвичай триває понад 30 днів. При цьому наркозалежний відчуває гострий біль. Найчастіше такий стан призводить до зриву, тому що людина не може впоратися з синдромом відміни.

УБОД

Зняти ломку від опіатів допоможе метод ультра швидкої детоксикації від наркотиків опійної групи. Медикаментозне очищення організму допоможе відновити та поліпшити стан залежного всього за один день.

УБОД для наркоманів

УБОД для наркоманів єдиний швидкий, безпечний і безболісний метод виведення токсичних речовин за короткий термін. Після того, як стан буде стабілізовано, лікарі порекомендують пройти комплексне лікування наркоманії в стаціонарі.

Щоб позбавитися від наркотичної залежності та кинути вживати опіати, почніть лікування з УБОД. Цей метод зарекомендував себе як ефективний, щоб позбутися від абстинентного синдрому після вживання метадону, героїну або інших наркотиків-опіатів.