Як алкоголь впливає на пам’ять

Щоб зрозуміти, як алкоголь впливає на пам’ять, потрібно пам’ятати про дію етилового спирту на мозок людини. Провали в пам’яті під час запоїв – це закономірність. Через ушкодження ЦНС виникають дегенеративні зміни, людина втрачає здатність до логічного мислення і запам’ятовування інформації.

як алкоголь впливає на пам'ять

Згубний вплив спиртного на організм людини, в тому числі печінку, нирки, серцево-судинну систему давно доведені лікарями. Лікарі рекомендують приділяти увагу не тільки відновленню організму, але і психіки під час лікування алкоголізму в медичному центрі доктора Василенко.

Провали в пам’яті при алкоголізмі

Коли надмірне вживання алкоголю досягає критичного рівня – запійний, хронічний алкоголізм, з’являються провали в пам’яті. Алкозалежна людина може не пам’ятати подій, які відбувалися на день раніше і зазнавати труднощів при спробах запам’ятати нову інформацію.

Порушення в роботі мозку свідчать про відмирання клітин. Необхідною умовою, щоб запобігти погіршенню стану алкозалежної людини, є відмова від спиртного. Якщо кинути пити самостійно не виходить – зверніться до фахівців з хімічної залежності.

Як відновити пам’ять після алкоголізму

Чи існують способи відновити пам’ять після алкоголізму? Команда наших лікарів, наркологів і психіатрів з 25-річним досвідом роботи з упевненістю говорять, що відновлення функцій психіки – реально. Для цього знадобитися пройти стаціонарне лікування алкоголізму.

провали в пам'яті через алкоголь

Психотерапія в сукупності з медикаментозною терапією дозволяють усунути побічну дію алкоголю як для організму, так і для психіки. Якщо ви вчасно зверніться за наркологічної та медичною допомогою – у вас вийде уникнути негативних наслідків запійного алкоголізму.

Проблеми з пам’яттю через алкоголь

Якщо у вас з’явилися проблеми з пам’яттю через алкоголь – значить настав момент серйозно задуматися про те, щоб змінити спосіб життя. У більшості випадків за 21 день вдається не тільки повністю відновити стан здоров’я, а й позбутися від наслідків пияцтва для психіки – наприклад нападів білої гарячки.

При необхідності наші лікарі проведуть кодування або підшивку ампули від алкоголізму, щоб позбавити вас від тяги до спиртного. У комплексі з психотерапією, сеансами супер стрес-шокової терапії більшість пацієнтів повертається до тверезого способу життя і назавжди відмовляються від шкідливих звичок.