Коли виникає залежність від швидких наркотиків

Залежність від швидких наркотиків

Залежність від швидких наркотиків формується практично відразу.  Деякі люди думають, що вживання наркотиків через ніс одночасно з алкоголем посилить їх ефект, але це може привести до отруєння токсичними речовинами.  При передозуванні наркоман потребує невідкладної медичної допомоги.

залежність від швидких наркотиків

Якщо у вас є підозри, що ваша дитина вживає швидкі наркотики, ви повинні негайно звернутися до фахівців.  У стаціонарі медичного центру доктора Василенко ви можете пройти тести на вживання наркотиків або проконсультуватися з психіатром, який визначить стадію залежності.

Фізична залежність

Фізична залежність виражається в абстинентному синдроміЛомка від швидких наркотиків викликає дискомфорт на фізичному рівні.  Це проявляється в підвищеній температурі, артеріальному тиску, запаморочення, болючі відчуття в суглобах і кістках.  Щоб зняти ломку потрібно звернутися до нарколога.

Нарколог-психіатр підбере ефективні методи детоксикації для очищення організму від токсичних речовин.  Лікування фізичної залежності проходить під цілодобовим наглядом фахівців.  Перевага стаціонарного лікування в тому, що наркоман отримує допомогу лікарів в будь-який час доби.

Психологічна залежність

Психологічна залежність від наркотиків не дозволяє наркоману відмовитися від вживання.  Щоб забути спогади про ейфорію під час вживання фахівці медичного центру доктора Василенко проводять сеанси супер стрес-шокової терапії і використовують інші методи лікування психологічної залежності.

лікування залежності від швидких наркотиків

Психіка наркомана наражається на небезпеку.  Іноді після вживання швидких наркотиків психічні розлади незворотні.  Щоб уникнути цього необхідно своєчасно звернутися до фахівців, щоб діагностувати ступінь шкоди і позбутися від залежності на психологічному рівні.

Лікування залежності

Лікування залежності від швидких наркотиків починається з повного медичного обстеження.  Після чого фахівці проводять діагностику та складають індивідуальний план відновлення організму і психіки.  Щоб кинути вживати швидкі наркотики – довіртеся професіоналам.

Якщо ви намагалися кинути вживати наркотики самостійно, але ваші спроби не принесли бажаного результату – проконсультуйтеся з лікарем-наркологом медичного центру доктора Василенко.  Ми допоможемо вам відмовитися від вживання швидких наркотиків назавжди.