Смертельні хвороби від алкоголю

Ні для кого не секрет, що алкоголізм призводить до смертельних наслідків. Список хвороб від алкоголю це не тільки цироз печінки та цукровий діабет. Лікування важкого алкоголізму ускладнюється наявністю захворювань, які можуть привести до загибелі. Спирт збільшує ризик розвитку онкології.

захворювання алкоголіків

У всьому світі відомі смертельні випадки від алкоголю. Такі захворювання як панкреатит, діабет, серцево-судинні хвороби, рак, а також самогубства і вбивства під впливом спиртних напоїв – це наслідки зловживання, хронічного і запійного алкоголізму. Людина, що п’є потребує професійної допомоги.

Лікування хвороб в алкоголіків

Перш ніж почати лікування хвороб в алкоголіків, необхідно отримати консультацію медичного персоналу – наркологів, лікарів, психологів і психотерапевтів. При надходженні в стаціонар для лікування алкоголізму наші фахівці проводять діагностику стану організму і психіки.

Під час обстеження лікарі виявляють супутні захворювання. Це можуть бути не тільки фізіологічні хвороби, але і симптоми психічних розладів – біла гарячка, алкогольний психоз. Наші співробітники діагностують стадію залежності та допоможуть позбутися від наслідків алкоголізму.

Лікування алкоголізму уколом

Перед тим, як проводити лікування алкоголізму уколом фахівці медичного центру доктора Василенко проводять комплексне медичне обстеження. Після чого складається план медикаментозного і психотерапевтичного лікування, включаючи гіпноз і сеанси супер стрес-шокової терапії.

захворювання алкоголіків

Якщо мова йде про пияцтво в літньому віці – алкоголік потребує екстреної допомоги. У таких ситуаціях діяти потрібно негайно, щоб запобігти летальному результату і не посилювати вже наявні проблеми зі здоров’ям. Довіряйте життя близької людини досвідченим лікарям, не намагайтеся кинути пити самостійно.

Захворювання алкоголіків

Хронічний і запійний алкоголізм неминуче призводять до руйнувань організму і психіки. Допомоги можуть потребувати як підлітки, так і зрілі люди, які втратили контроль над вживанням спиртного і не можуть зупинитися. Ми допоможемо відмовитися від спиртного назавжди.

Захворювання алкоголіків піддаються лікуванню. Якщо людина не хоче лікуватися, ми допоможемо переконати її в необхідності комплексної реабілітації в стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Разом ми зможемо обірвати запій, подолати тягу до спиртного і повернутися до тверезого способу життя.