Що робити, якщо людина п’є щодня

До нас нерідко звертаються родичі з питанням: “Що робити, якщо людина п’є щодня?” Якщо у вашої близької людини з’явилися симптоми алкоголізму, зверніться за допомогою в медичний центр доктора Василенко, де працюють лікарі з великим досвідом в лікуванні алкогольної залежності.

зупинити пияцтво

Після комплексного медичного обстеження, вам повідомлять стадію алкоголізму і його наслідки. Наші співробітники призначать необхідний курс лікування, щоб запобігти розвитку залежності й допомогти алкоголіку впоратися з пияцтвом. Ми допоможемо переконати людину лікуватися, якщо вона цього не хоче.

Хронічний алкоголізм

При хронічному алкоголізмі відбуваються незворотні процеси в організмі. Спирт руйнує нирки та печінку, негативно впливає на шлунково-кишковий тракт, ЦНС і серцево-судинну систему. Алкоголікам властиво щоденне вживання спиртного, агресивна поведінка, похмільний синдром.

Психіці людини, що п’є також наноситися колосальна шкода, при запійному або хронічному алкоголізмі. Методи лікування, відновлення і реабілітації підбираються індивідуально для кожної людини та складаються з психотерапевтичної та медикаментозної допомоги.

Жіночий алкоголізм

Не тільки у чоловіків, а й у жінок може розвиватися залежність від спиртного. Жіночий алкоголізм виліковний, при правильному підході до лікування. Проконсультуйтеся з наркологом, психологом і психотерапевтом, які проведуть обстеження організму і психіки, а також підберуть ефективні методи лікування алкоголізму.

як допомогти алкоголіку

У стаціонарі медичного центру доктора Василенко проходять лікування чоловіки та жінки.Ми надаємо психологічну і медичну допомогу. Наше завдання – усунути наслідки запоїв, стабілізувати психічний і фізичний стан людини, яка п’є. Ми допоможемо повернутися до здорового способу життя і відмовитися від спиртного.

Пивний алкоголізм

Всупереч поширеній думці про те, що пивний алкоголізм не є проблемою, ми хочемо спростувати цей факт. У пиві міститься спирт, який руйнує клітини печінки й впливає на психологічний стан алкоголіка. При запої допомога для алкозалежної людини – це лікування в медичному центрі.

Після проходження курсу терапії в стаціонарі ми пропонуємо пройти кодування або підшивку від алкоголізму. Це допоможе закріпити результати лікування алкогольної залежності. Довіртеся нашим фахівцям, щоб зупинити пияцтво і повернутися до тверезого способу життя.