Чому заборонено примусове лікування наркоманії

Примусове лікування наркоманії заборонено, якщо до цього немає показань. Змусити людину пройти реабілітацію неможливо, але у деяких реабілітаційних центрах широко використовують цей спосіб, пропонуючи батькам помістити наркомана у реабілітаційний центр примусово.

примусове лікування наркоманії заборонено

Чим це небезпечно? По-перше, це протизаконно та порушує права людини. По-друге, це не ефективно. Людина, яку примусово розміщують у лікарню буде чинити опір протягом всього курсу реабілітації, вона виявлятиме агресію, заперечення і з великою ймовірністю знову повернеться до вживання.

Як примусове лікування наркозалежності впливає на психіку

Доведено, що примусове лікування наркозалежності шкодить психологічному стану наркоманів. Залежна людина не зробить жодних висновків про вплив наркотичних препаратів на її життя, якщо псевдо-фахівці або батьки змусять його пройти лікування в реабілітаційному центрі.

Варто зауважити, що примусово вилікувати наркомана пропонують лише у центрах реабілітації. У нашому медичному центрі доктора Василенко лікування відбувається на добровільній основі, саме це є гарантією поважного ставлення працівників до людини, яка вживає наркотики.

Чому примусове лікування не дає результату

Від примусових заходів буде протилежний ефект. Примусове лікування наркоманії не приносить результату, тому що змушуючи людину пройти реабілітацію ви не дозволяєте їй зробити усвідомлений вибір, тим самим позбавляючи його можливості усвідомити згубний вплив ПАР на його життя.

мотивація наркоманів на лікування

Тільки за умови добровільного бажання позбутися наркотичної залежності можна приступати до лікування. Не довіряйте життя та здоров’я близької людини тим, хто використовує психологічний тиск чи фізичну силу для «мотивації на лікування». Зверніться до медичного центру доктора Василенко, щоб отримати професійну допомогу.

Мотивація наркоманів на лікування

Спосіб, який допоможе переконати людину у необхідності реабілітації – це мотивація наркоманів на лікування. Мотиваційна робота складається з консультацій з психологом, наркологом, психотерапевтом, які допомагають подолати заперечення та погодитися прийняти допомогу фахівців.

Перевага лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко, яку відзначає кожна людина, яка звернулася до нас за допомогою – це відчинені двері. На відміну від реабілітаційних центрів закритого типу, де людей ізолюють від соціуму, ми діємо інакше – дозволяємо наркозалежним робити свідомий вибір на користь тверезого життя.