Що робити сім’ї, в якій є алкоголік

Жити в сім’ї, де є алкоголік непросто. Родичі схильні до співзалежної поведінки, що виражається в спробах допомогти кинути пити, жертвуючи при цьому власним емоційним станом, фізичним і психологічним здоров’ям, інтересами та захопленнями.

алкоголік в сім'ї

Ви повинні усвідомити, що алкозалежна людина потребує допомоги лікарів – нарколога, психолога, психотерапевта. Умовляння, скандали та народні методи лікування не допомагають в ситуаціях з алкогольною залежністю. Залиште спроби вирішити проблему самостійно і зверніться за допомогою в медичний центр доктора Василенко.

Що робити якщо чоловік п’є

Як впоратися з пияцтвом, якщо чоловік алкоголік? В першу чергу запишіться на консультацію до лікаря-нарколога. Спеціаліст проведе бесіду з тим, хто п’є і визначить стадію залежності та ступінь шкоди, яке спиртне заподіяло організму, після чого лікар підбере курс лікування.

Детоксикація при алкоголізмі допомагає відновити й поліпшити стан організму. Для подальшого лікування з використанням психотерапевтичних методик необхідно усунути всі наслідки вживання спиртного. У цьому вам допоможуть кваліфіковані фахівці медичного центру.

Лікування жіночого алкоголізму

Іноді буває навпаки, що в родині від алкоголізму страждає жінка. У цьому випадку курс терапії допоможе позбутися від фізичної та психологічної залежності. Особливості лікування жіночого алкоголізму полягають в тому, що часто жінки відмовляються визнавати проблему.

родина алкоголіка

Ми допоможемо переконати алкоголіка лікуватися, незалежно від статі або віку. Індивідуальний підхід до кожної людини, його особливостей і світогляду – це першорядне завдання компетентних фахівців. Ми рекомендуємо проходити стаціонарне лікування алкоголізму.

Лікування підліткового алкоголізму

Якщо у вашої дитини з’явилася згубна пристрасть до спиртного, пропонуємо пройти лікування підліткового алкоголізму. Відмітна риса нашого медичного центру в тому, що ми прагнемо встановити довірчі відносини з пацієнтами та вони проходять лікування на добровільній основі.

Запам’ятайте, що примусове лікування алкоголізму заборонено законом. Нетрадиційна медицина, також як і безкоштовні реабілітаційні центри – це види шахрайства, при яких ви піддаєте ризику здоров’я близької людини. Запишіться на консультацію, щоб дізнатися про переваги лікування алкоголізму в приватному медичному центрі.