Що посилює алкоголізм

Що може посилювати алкоголізм? Статистика показує, що при вживанні спиртного в ранньому віці збільшується ризик пристрасті до вживання наркотичних речовин у майбутньому. Одночасне вживання наркотиків та спиртного призводить до колосальної шкоди здоров’ю.

алкоголь та нікотин

Тютюнопаління – ще одна шкідлива звичка, що супроводжує алкоголізм. Найчастіше люди, які п’ють, також страждають від нікотинової залежності. Все це призводить до серйозних наслідків для організму та психіки. Людина, яка зловживає алкоголем, потребує невідкладної допомоги.

Алкоголь та наркотики

Алкоголь та наркотики – небезпечне поєднання, на ґрунті якого часто відбувається госпіталізація через передозування. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, людина прагне посилити ейфоричні відчуття і нерідко використовує для досягнення бажаного ефекту наркотичні речовини.

П’яниці легко піддаються чужому впливу і якщо людині в стані алкогольного сп’яніння запропонувати марихуану, спайс, солі, амфетамін чи інші наркотики – малоймовірно, що вона скаже «ні». Таким чином розвивається полінаркоманія – найскладніший прояв залежної поведінки, який необхідно лікувати.

Алкоголь та нікотин

Якщо людина п’є, то з великою ймовірністю вона також має пристрасть до сигарет. Алкоголь та нікотин руйнівно впливають на стан організму. Шкода куріння при алкоголізмі суттєва, але й сама залежність від нікотину завдає шкоди організму. Щоб позбавитися залежності, необхідно звернутися до медичного центру доктора Василенка.

алкоголь та наркотики

Ми проводимо ефективне лікування наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління. Для цього ми здійснюємо комплексний підхід. Насамперед необхідно пройти всебічне обстеження організму, після чого лікарі проведуть детоксикацію і розпочнуть подальше лікування психологічної залежності.

Як уберегти дитину від шкідливих звичок

Щоб запобігти розвитку залежності та вберегти дитину від шкідливих звичок необхідно звернути увагу на її поведінку, мислення, принципи та цінності. Девіантна поведінка може бути однією з ознак, які мають викликати побоювання у батьків. З ознаками алкоголізму чи наркоманії необхідно звернутися за допомогою.

Ви можете записатися на консультацію до нарколога, психолога, психіатра медичного центру доктора Василенко. Лікарі проведуть бесіду з вашим родичем та допоможуть визначити вид залежності, стаж вживання, а також проведуть комплексне лікування наркоманії та алкоголізму.