Домашнє насильство та алкоголізм

Домашнє насильство не є рідкісним наслідком алкоголізму. Під впливом спиртного людина не контролює свої дії та здатна завдати шкоди собі та навколишнім людям. У тому числі від батьків, що п’ють, часто страждають діти, а дружини стають жертвами домашнього насильства.

домашнє насильство

Одним із наслідків того, що дитина щодня бачить п’яного батька – це алкоголізм у підлітка у майбутньому. Діти копіюють модель поведінки своїх батьків, тому бачачи негативний приклад, з великою ймовірністю вони наслідуватимуть дорослим і рано приохотяться до вживання спиртного.

Як кинути пити в домашніх умовах

Багато людей намагаються кинути пити в домашніх умовах. Дехто сам розуміє, що життя йде під укіс і необхідно вжити відповідні заходи для того, щоб це змінити. Інших примушують до цього близькі, погрожуючи розлученням та позбавленням батьківських прав, і людина змушена намагатися відмовитися від спиртного.

Дарма що усвідомлення наслідків, запобігти розвитку алкоголізму на практиці не просто, особливо якщо ви намагаєтеся зробити це без сторонньої допомоги. Тому якщо у вашій родині є п’яниця, ми настійно рекомендуємо довіритися професіоналам і звернутися за допомогою до медичного центру доктора Василенко.

Ефективні методи лікування алкоголізму

Єдиний спосіб запобігти домашньому насильству через алкоголізм – це кинути пити. Ефективні методи лікування алкоголізму, які використовують наші лікарі – це наркологічна та психотерапевтична допомога. Насамперед необхідна детоксикація організму та обрив запою.

лікування алкоголізму та співзалежності

Після цього людина отримує психологічну допомогу, відвідує сеанси супер стрес-шокової терапії, бере участь в індивідуальних та групових консультаціях та інших заходах, завдання яких – допомогти позбутися тяги до спиртного та зміцнити мотивацію до тверезого способу життя, запобігши наслідкам алкоголю для організму та психіки.

Що робити при домашньому насильстві під час алкоголізму

При домашньому насильстві, яке пов’язане з алкоголізмом, ви повинні негайно звернутися за допомогою. У небезпеці перебуває вся родина – сам алкоголік, ви та ваші діти. Алкоголізм посилює пристрасть до наркотиків та тютюнопаління. Наслідки такого способу життя можуть бути смертельними.

Ми готові надати вам професійну допомогу та допомогти впоратися з пияцтвом. Медичний центр Василенко проводить не лише лікування залежності, а й співзалежності. Це означає, що члени сім’ї, які постраждали від поведінки алкоголіка, також отримають психологічну допомогу наших фахівців.