Як захистити дитину від шкідливих звичок

Шкідливі звички та їх профілактика – в першу чергу завдання батьків. Саме сім’я несе відповідальність за формування соціально-активної життєвої позиції у дитини. Підлітковий алкоголізм і наркоманія – це глобальна проблема сучасного суспільства, яка потребує невідкладного вирішення.

шкідливі звички

Девіантна поведінка можна помітити в шкільному віці. Саме цей “тривожний дзвіночок” повинен стурбувати батьків. Шкільний психолог повинен повідомити батьків про те, що у дитини спостерігаються поведінкові зміни. Завдання батьків – вчасно вжити заходів.

Допомога психолога

Психолог для дітей, які зазнають труднощів у соціальній адаптації – це один з ефективних варіантів профілактики шкідливих звичок. Якщо поведінка вашої дитини змінилося і ви вважаєте, що причина у вживанні наркотиків або алкоголю – проведіть тест на наркотики.

У стаціонарі медичного центру доктора Василенко вам нададуть професійну допомогу. Аналізи на наркотичні препарати допоможуть упевнитися в тому, що підліток експериментував із забороненими речовинами. Після чого фахівці запропонують вам варіанти лікування підліткової наркоманії.

Шкідливі звички у підлітків

Шкідливі звички у підлітків на початковому етапі – найчастіше це тютюнопаління або слабоалкогольні напої, свідчать про те, що розвивається хімічна залежність. Якщо ви звернули увагу на “погану компанію” і ваша дитина віддаляється від вас – зверніться за допомогою до фахівців.

шкідливі звички у підлітка

Вживання спиртного в ранньому віці, так само як розповсюдження наркотиків шляхом закладок і їх легкодоступность, наражають на небезпеку організм і психіку підлітка, які схильні до згубного впливу шкідливих звичок. Нерідко спостерігаються психо-соматичні відхилення у дітей, які вживають хімічні речовини.

Профілактика шкідливих звичок

Профілактика шкідливих звичок – це заняття з психологом. Сучасна психотерапія дозволяє вирішити проблему на ранній стадії і запобігти розвитку залежності від ПАР. Довіртеся професіоналам, які допоможуть дитині усвідомити шкоду куріння, алкоголю, наркотиків і повернутися до здорового способу життя.

Для тих, у кого в родині є наркоман, але підтвердження цьому немає, ми рекомендуємо звернути увагу на ознаки наркоманії на обличчі, після чого проконсультуватися з лікарем-наркологом або психологом. Лікування наркоманії та алкоголізму в нашій клініці допоможе позбутися від психологічного бажання вживати.