Пивний алкоголізм – лікування залежності від пива

Пивний алкоголізм

Багато людей не вважають пивний алкоголізм проблемою. Прийнято вважати, що пиво містить низький вміст спирту і тому вважається нешкідливим. Але насправді надмірне вживання спиртного викликає залежність у будь-якому випадку. Відмінність в тому, що до пива толерантність зростає не відразу, а поступово.

пивний алкоголізм

Якщо ви помітили, що п’єте пиво регулярно, наприклад кожен день або кожні вихідні – у вас є підстави вважати, що сформувалася пивна залежність. Якщо до цих чинників приєднався похмільний синдром і нав’язливе бажання випити, щоб розслабитися і отримати задоволення, вам знадобитися консультація фахівців.

Ознаки пивного алкоголізму

Ознаки пивного алкоголізму – це похмільний синдром, психологічна залежність, погіршення загального стану організму, інтоксикація, запій. Якщо зупинити вживання самостійно не виходить – лікарі підберуть ефективне лікування: реабілітацію, кодування або підшивку.

Кожен окремий випадок розглядається індивідуально, залежно від тривалості стажу вживання алкоголю, наслідків для здоров’я і психіки. Подолати бажання випити перебуваючи в колі інших алкоголіків практично неможливо. Тому ми рекомендуємо стаціонарне лікування алкоголізму.

Як позбутися від похмілля

Похмілля від пива – симптом залежності. Якщо на ранок ви відчуваєте нездужання, головний біль і нудоту, значить у вас є похмільний синдром. Позбутися від похмілля можна за допомогою медичної детоксикації. Ми рекомендуємо не використовувати методи народної медицини, щоб усунути похмілля.

лікування пивного алкоголізму

Ви можете отримати допомогу лікаря-нарколога на дому. Спеціаліст проведе детоксикацію і допоможе позбутися від побічних ефектів вживання. Але в подальшому ми радимо пройти комплексне лікування алкоголізму, щоб відновити психічний стан і позбутися від алкоголізму.

Лікування залежності від пива

Лікування пивного алкоголізму проходить також, як при вживанні коньяку, горілки або вина. Психологічна залежність – основна проблема, з якою стикається кожен алкозалежний. Наша авторська методика доктора Василенко допоможе викреслити з підсвідомості “особистість алкоголіка” і сформувати навички тверезого життя.

Реабілітація алкогольної залежності починається з обстеження стану організму і психіки. Лікування залежності від пива включає в себе загальнозміцнюючі процедури, наприклад кріосауну, а так само унікальну терапію – сеанси супер-стрес шокової терапії, які дозволяють позбутися від тяги до спиртного.