Де краще проходити лікування наркоманії – на дому або в стаціонарі

Лікування наркоманії на дому

Що включає в себе лікування наркоманії на дому? В першу чергу це допомога лікаря-нарколога при передозуванні наркотиками або при абстинентному синдромі. Нарколог зможе позбавити наркозалежного від ломки і допоможе стабілізувати життєво-важливі функції організму.

лікування наркоманії на дому

Після виведення токсичних речовин лікар рекомендує пройти комплексне лікування наркоманії в стаціонарі. Цей метод ефективний для тих, хто намагався кинути наркотики самостійно але безуспішно, для наркоманів з великим стажем, для залежних у яких стався зрив після реабілітації.

Лікування наркоманії в стаціонарі

Стаціонарне лікування наркоманії включає в себе комплексне обстеження організму, складання індивідуального плану лікування захворювань наркоманів, а також психотерапію, сеанси супер стрес-шокової терапії і інші методи, завдання яких позбавити пацієнта від тяги до вживання.

Позбутися від психологічної залежності за один місяць можна, за умови добровільного бажання відмовитися від вживання наркотиків. Наші фахівці використовують авторську методику доктора Василенко, яка дозволяє досягти стійкої ремісії та неповернення до шкідливої ​​звички.

Як викликати нарколога на дом

Ви можете викликати лікаря-нарколога на дом, якщо в цьому є необхідність. Коли наркоман відчуває ломку, він не здатний об’єктивно оцінити ситуацію, їм рухає психологічна залежність і бажання знову вжити, щоб позбутися від болю. Завдання лікаря усунути ознаки абстиненції і стабілізувати стан наркозалежної людини.

наркозалежність

Наркологічні послуги на дому відрізняються від тих, які людина може отримати під час проходження комплексної терапії в стаціонарі. Ми рекомендуємо стаціонарне лікування, в цьому випадку пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців, позбавляється не тільки від наслідків вживання наркотиків, але й від психічної залежності.

Як приїхати в стаціонар

Щоб приїхати в стаціонар медичного центру доктора Василенко вам достатньо зателефонувати за номером гарячої лінії, який вказаний на сайті. Фахівці повідомлять вас про умови проживання і програму одужання від наркозалежності в рамках стаціонарного лікування наркозалежності.

Якщо ви перебуваєте у відчайдушній ситуації і не бачите іншого виходу – вам підійде комплексна програма, яка успішно застосовуються на практиці в нашому центрі. Для того, щоб переконатися в її ефективності ми рекомендуємо подивитися відео відгуки наших пацієнтів, які успішно пройшли лікування і знаходиться в тверезості більше п’яти років.