Примусове лікування наркозалежності небезпечно для психічного здоров’я

Якщо ваша сім’я зіткнулася з проблемою наркоманії ви повинні пам’ятати про те, що примусове лікування наркозалежності небезпечно для психічного здоров’я. Категорично не можна використовувати фізичне або психологічне насильство, щоб помістити залежну людину в лікувальний заклад.

лікування наркоманії

Під час вживання ПАР відбуваються зміни в мисленні, поведінці, характері людини. При наркотичній залежності люди деградують, у них знижуються або зовсім зникають здатності вибудовувати причинно-наслідкові зв’язки, вони не можуть протистояти залежності через психологічну ломку. Примусові заходи тільки погіршать ситуацію.

Як відбувається примусова мотивація на лікування від алкоголізму

Ви відмовитеся від примусового лікування алкоголізму, якщо дізнаєтеся як відбувається примусова мотивація. Псевдо фахівці, які пропонують подібні послуги діють протизаконно. Вони порушують права людини, застосовують фізичну силу або психологічний тиск.

Таке часто практикується в безкоштовних або релігійних реабілітаційних центрах. Співробітники виїжджають додому і змушують залежну людину приїхати в ребцентр, щоб нібито отримати допомогу. Але правда в тому, що після таких лікарень алкоголік стає замкнутим, озлобленим і йде в ще більший запій.

Безкоштовне лікування наркоманії примусово

Ви повинні розуміти, що послуги професіоналів в області наркології та психіатрії не можуть надаватися безкоштовно.Тому якщо вам пропонують пройти безкоштовне лікування наркоманії – в результаті виявиться що ви погодилися на примусові заходи, які є протизаконними.

лікування наркоманії примусово

Результатом примусової реабілітації буде розхитана психіка, агресія, втрата довіри, зрив. Відмітна риса медичного центру доктора Василенко в тому, що залежні люди мають добровільне бажання відмовитися від вживання наркотиків і повернутися до тверезого способу життя, що сприятливо впливає на результати лікування.

Як вилікувати наркомана без його відома

Близькі родичі залежної людини змушені шукати способи надання допомоги для члена сім’ї, який вживає ПАР, тому ми часто чуємо питання: “Як вилікувати наркомана без його відома?” Адже заперечення залежності – це один з головних ознак вживання і переконати наркомана лікуватися буває непросто.

Примусові заходи допомоги категорично не можна використовувати. Запишіться на консультацію до нарколога, психолога або психіатра медичного центру доктора Василенко, щоб фахівець допоміг наркоману подолати заперечення і прийняти добровільне рішення пройти лікування в стаціонарі.