Лікування наркоманії безкоштовно 

Чого варто чекати, якщо ви вибираєте лікування наркоманії безкоштовно замість професійної, комплексної допомоги? Реабілітаційний центр не дає гарантію на результат, якщо послуги з лікування наркозалежності надаються безкоштовно. Ми пояснимо, чому немає результату. 

безкоштовний ребцентр

Вибираючи подібні установи для проходження реабілітації вам не нададуть медичну допомогу. Наркоман потребує детоксикації, лікування захворювань, медичного обстеження та медикаментозної терапії. Безкоштовний ребцентр не надає подібних послуг. 

Безкоштовна реабілітація наркоманів 

Безкоштовна реабілітація наркоманів – це примусове лікування, яке є незаконним і неефективним. Вас проситимуть робити благодійні внески на регулярній основі або ж сам наркоман братиме участь в будівельних роботах або інших видах діяльності, які будуть служити компенсацією проживання. 

Ми переконані, що залежна людина потребує медикаментозної та психологічної допомоги. Сучасні методи реабілітації, які використовуються в медичному центрі доктора Василенко дозволяють назавжди позбутися від фізичної та психічної залежності від наркотиків. 

Безкоштовний ребцентр для наркоманів 

Ви напевно чули про безкоштовний ребцентр для наркоманів, де лікують молитвою. Розсудлива людина розуміє, що під час ломки наркозалежний потребує допомоги лікаря-нарколога. У рілігійних реабілітаційних центрах ви не отримаєте допомоги медичного персоналу.

безкоштовне лікування наркоманії

Мінусів у виборі цього методу лікування досить для того, щоб зробити висновок – якщо ви вживаєте наркотики та хочете позбутися від залежності або якщо ваша близька людина стала наркоманом і ви хочете їй допомогти – не довіряйте життя і здоров’я наркозалежного шарлатанам і шахраям

Скільки коштує лікування наркоманії 

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує лікування наркоманії, зателефонуйте за номерами гарячої лінії або залиште заявку на нашому сайті. Наші фахівці проконсультують вас про ціну і про те, які методи ми використовуємо, щоб домогтися позитивного результату – довічної відмови від вживання наркотиків. 

Переваги стаціонарного лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко в тому, що ваша близька людина отримає лікарську і психологічну допомогу. Ми використовуємо унікальну методику сеансів супер стрес-шокової терапії, аналогів якої в Україні немає. Це дозволяє говорити про успішну реабілітації.