Як поговорити з дитиною про шкоду наркотиків

Кожен батько, який піклується про те, щоб його дитина не потрапила в погану компанію хоча б раз задавав собі питання – як поговорити з дитиною про шкоду наркотиків? В наші дні підліткова наркоманія це не рідкість. Наслідки вживання ПАР в ранньому віці можуть привести до серйозних проблем зі здоров’ям.

лікування підліткової наркоманії

Шкода наноситися не тільки організму, але і психіці залежного підлітка. Причини, за якими дитина може зацікавитися наркотичними препаратами можуть ховатися в соціальній дезадаптації та пошуку нових відчуттів. Запобігти розвитку залежності можна, якщо вчасно провести профілактику наркозалежності.

Які наркотики користуються популярністю у підлітків

Найчастіше в підлітковому віці починаються перші експерименти з наркотиками. У колективі завжди буде людина, яка запропонує “спробувати один раз” і якщо ваша дитина погодитися – це може закінчитися плачевно в майбутньому. Залежність виникає після першого вживання і надалі відмовитися від наркотиків буде складно.

До популярних наркотиків у молоді відносяться доступні за ціною психо-активні речовини – сіль, амфетамін, спайс, марихуана, аптечні наркотики. Поширення ПАР за допомогою закладок і продаж медичних препаратів, які продають без рецепта в аптеці призводять до того, що батьки змушені шукати лікування наркоманії серед молоді.

Клубні наркотики і їх вплив на підлітка

Негативний вплив клубних наркотиків на організм і психіку підлітка проявляється в емоційних перепадах, галюцинаціях, психозах, параноїдальних нападах, агресії, безсонні, дратівливості. Ви повинні переконати дитину пройти тести на наркотики, щоб вчасно діагностувати залежність.

дитина наркоман

Тестування на наркотичні препарати проводиться в стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Це необхідно зробити, якщо у вас є підозри про те, що підліток вживає клубні наркотики – мефедрон, екстазі, ЛСД. Після консультації нарколог проведе бесіду з дитиною і допоможе йому усвідомити проблему.

Як проводитися лікування підліткової наркоманії

Не забувайте про те, що види наркоманії можуть бути різними, наприклад токсикоманія, тютюнопаління – все це вимагає втручання фахівців. Лікування підліткової наркоманії проводитися по досягненню повноліття. Батьки проживають разом з дитиною і також беруть участь в процесі одужання.

У нашому медичному центрі обов’язковою умовою є участь сім’ї в програмі реабілітації. Щоб почати лікування досить записатися на консультацію до психолога або нарколога, які проведуть бесіду з вашою дитиною і переконають її в необхідності реабілітації для повернення до тверезого способу життя.