Психологічна ломка у наркомана

Психологічна ломка у наркозалежних

Психологічна ломка у наркомана – це одна з причин, по якій кинути вживати наркотики самостійно неможливо. Деякі люди вважають, що куріння спайса або якщо нюхати сіль, залежність не настане. Це помилкова думка, що є механізмом заперечення у наркозалежних.

психологічна ломка у наркомана

Психологічна залежність формується до будь-якого з видів наркотиків. Способи вживання можуть бути різними: курити, нюхати, вводити внутрішньовенно або внутрішньом’язово, але в будь-якому випадку вживання наркотичних препаратів призведе до розвитку психологічної залежності.

Як допомогти наркоману

Як допомогти наркоману позбутися психологічної залежності? Якщо у вашій родині є наркозалежний, ви напевно знаєте, в якому стані він знаходиться при утриманні від вживання. Ознаки психологічної ломки – це емоційні перепади, депресія, замкнутість, агресивність і навіть думки про суїцид.

Допомогти наркоману подолати психологічне бажання вживати зможуть фахівці медичного центру доктора Василенко. Ми використовуємо ефективні методи і унікальні сеанси супер стрес-шокової терапії, щоб допомогти наркоманам позбутися від психічної залежності.

Психічні розлади та їх лікування

Лікування психічних розладів у наркоманів, які з’являються на тлі вживання наркотиків, наприклад галюцинацій при прийомі ЛСД або солей, а також гострого психозу при вживанні наркотиків ін’єкційно, методи терапії підбираються залежно від індивідуальних чинників і особливостей організму і психіки.

ломка від наркотиків

У деяких випадках достатньо психотерапії, в інших знадобиться комплекс заходів – медикаментозне і психотерапевтичне лікування, щоб усунути психічні розлади і усунути їх прояви. Терміни реабілітації підбираються в індивідуальному порядку для кожного пацієнта клініки.

Як позбутися від ломки

Щоб позбутися від психологічної ломки у наркомана йому знадобиться відмовитися від вживання. Подолати тягу до наркотику буде непросто, але за підтримки психологів та інших фахівців під час стаціонарного лікування наркоманії, протягом місяця наркоман помітить поліпшення і відсутність психологічного бажання вживати.

Психологічна ломка ускладнює процес реабілітації, якщо наркоман заперечує залежність. Наша команда допоможе переконати наркомана пройти лікування, позбутися ознак психологічної залежності від наркотиків. Надалі ми рекомендуємо відвідувати психолога, щоб уникнути зриву.