Як примусове лікування впливає на залежну людину

Ми хочемо розповісти вам про те, як примусове лікування впливає на залежну людину. Ніякої користі від подібних заходів немає. І без того розхитана психіка людини, що вживає алкоголь або наркотики піддається психологічному насильству, що негативно відбивається на загальному стані залежного.

примусове лікування

Практика нашої роботи доводить, що примусове лікування наркоманії та алкоголізму неефективно. У медичному центрі доктора Василенко діє основний принцип надання допомоги залежним людям – добровільне бажання пройти лікування і відмовитися від вживання психо-активних речовин.

Чому не можна використовувати примусові заходи

Ми не рекомендуємо використовувати примусові заходи для лікування наркоманії. Хитка психіка та емоційно нестабільний стан наркозалежного може посилитися, якщо ви виберете неправильний підхід до мотивації на лікування. Своєю чергою примусове лікування взагалі не можна назвати мотивацією.

Швидше це легкий спосіб відпочити від стресу для батьків, які змушені розв’язувати проблеми наркомана і відчувати постійну турботу за життя близької людини. Але результату від такого лікування наркоманії не буде. Крім того, це може плачевно позначитися на ваших взаєминах.

Лікування від алкоголізму примусово

Якщо ви шукаєте лікування від алкоголізму примусово – це означає лише те, що ви перебуваєте в розпачі, спроби переконати алкозалежну людину лікуватися не принесли результат і ви не знаєте де шукати вихід з ситуації, що склалася. Насправді від добровільної згоди алкоголіка пройти реабілітацію залежить успіх лікування.

лікування алкоголізму примусово

Вибираючи примусові заходи будьте готові до того, що ви втратите довіру близької людини. Така “мотивація” може закінчитися плачевно для психологічного та емоційного стану п’яниці. Після реабілітації з великою ймовірністю відбудеться зрив, якщо залежна людина не хотіла їхати на лікування.

Способи лікування наркотичної залежності

Існує безліч способів лікування наркотичної залежності, наприклад кодування від наркотиків, гіпнотерапія, метод Василенко, психотерапія, індивідуальні та групові заняття з психологом – все це доводить свою ефективність і не вимагає примусових заходів, при яких руйнується психічне здоров’я.

Єдиний несприятливий метод кинути вживати наркотики – примусове лікування наркоманії. Не використовуйте цей спосіб, якщо ви дійсно зацікавлені в тому, щоб ваш близька людина повернулася до здорового способу життя і назавжди відмовився від вживання ПАР.