Перші ознаки алкоголізму у чоловіків

Якщо у вас є сумніви в тому, чи є ваша близька людина алкоголіком, ви повинні знати, що перші ознаки алкоголізму у чоловіків – це відсутність блювотного рефлексу при вживанні спиртного, збільшення дозування алкоголю, втрата контролю над вживанням, провали в пам’яті.

перша ознака алкоголізму у чоловіків

Якщо раніше під час застілля у людини була певна доза, після якої вона могла зупинитися, то при розвитку алкогольної залежності вона не здатна усвідомлювати, що настав момент сказати «ні» і відкласти чарку вбік, вона питиме доти, доки не засне. Вранці у неї буде похмільний синдром та потреба у спиртному для полегшення стану.

Алкогольна амнезія у чоловіків

Ще однією ознакою пияцтва є алкогольна амнезія у чоловіків. Цей стан характеризується тим, що після пияцтва людина не може згадати події минулого вечора, бо перебувала у неадекватному стані. Дана ознака свідчить про те, що настав час звертатися за допомогою.

Психічні відхилення на ґрунті зловживання спиртними напоями це нерідкість, наприклад алкогольний делірій чи психоз. У алкоголіків також з’являються галюцинації та вони не можуть відрізнити реальність від ілюзії, а вранці не може згадати про те, що відбувалося.

Ознаки запійного алкоголізму у чоловіків

Якщо на першій стадії людина могла випивати у вихідні або у свята, то з перебігом захворювання розвивається запійний алкоголізм, ознаками якого є щоденне вживання спиртних напоїв з відповідними наслідками для організму та психіки, при яких людині потрібна наркологічна та психологічна допомога.

ознаки запійного алкоголізму

Лікування запійного алкоголізму починається з дезінтоксикаційної терапії та виведення токсичних речовин з організму. Відновлювальна крапельниця для алкоголіків допомагає позбутися побічних ефектів надмірного вживання спиртних напоїв та стабілізувати стан людини, яка п’є.

Що робити при симптомах алкоголізму у близької людини

Якщо ви виявили симптоми алкоголізму у близької людини, не відкладайте розв’язання проблеми. Зверніться до фахівців медичного центру доктора Василенко, які складуть для вас індивідуальну програму реабілітації для відновлення організму і психіки після пияцтва.

Наша допомога полягає у проведенні медикаментозної терапії для покращення стану організму, а також допомогу у подоланні потягу до спиртного та психологічної залежності. Наркологічна та психотерапевтична допомога при алкоголізмі допомагає позбутися пияцтва назавжди.