Алкоголізм у ранньому віці – наслідки

Доведено, що вплив алкоголю на підлітковий організм негативно відбивається на його здоров’ї. Страждає серцево-судинна система, печінка, нирки, ШКТ. Алкоголізм у ранньому віці може обернутися серйозними наслідками у вигляді розвитку захворювань та хімічної залежності.

алкоголізм у ранньому віці

Залежність від алкоголю у підлітків виявляється у тому, що дитина зловживає спиртним чи слабоалкогольними напоями, неспроможна контролювати свої дії перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, заперечує залежність і не виявляє бажання змінити свій спосіб життя.

Як кинути пити у підлітковому віці

Якщо у вас виникає питання – як кинути пити в підлітковому віці, перш за все необхідно з’ясувати, чому у вас розвинулася згубна пристрасть. Найчастіше за допомогою звертаються батьки підлітків, а самі діти гадають, що це безневинна забава.

До ранніх ознак алкогольної залежності у підлітка можна віднести відсутність інтересу до навчання чи хобі, зміну кола спілкування, замкнутість, втрату довірчих відносин із близькими людьми. Якщо хоча б одна з ознак збігається – батьки мають звернутися по допомогу до медичного центру доктора Василенко.

Запійний алкоголізм у підлітковому віці

У чому виявляється запійний алкоголізм у підлітковому віці? Якщо для дорослих людей характерне щоденне отруєння організму міцними спиртними напоями, то підлітки можуть вживати слабоалкогольні напої у вихідні, і це вважатиметься залежністю, тому що відбувається регулярно.

запійний алкоголізм у ранньому віці

У майбутньому такий спосіб життя призводить до серйозних проблем зі здоров’ям, психологічних труднощів, хронічного алкоголізму. Щоб запобігти розвитку алкогольної залежності у підлітка необхідно довіритися професіоналам – психологам, психіатрам та пройти реабілітацію.

Кодування від алкоголізму у підлітковому віці

Ми не проводимо кодування від алкоголізму у підлітковому віці. Є інші способи позбутися шкідливої ​​звички, наприклад, пройти реабілітацію в стаціонарі. У медикаментозному втручанні у ранньому віці немає потреби, адже найчастіше алкоголізм – це психологічна залежність.

Вона виникає через психо-емоційні проблеми, девіантну поведінку, відсутність цінностей і цілей у житті. Фахівці медичного центру доктора Василенка допоможуть підлітку відмовитись від вживання спиртного, придбати мотивацію до тверезого способу життя.