Чому жіночий алкоголізм не лікується

Думка про те, що жіночий алкоголізм не лікується, помилкова. Якщо порівнювати особливості розвитку згубної пристрасті у чоловіків та жінок, то можна сказати, що симптоми та стадії алкоголізму абсолютно однакові. Правда у тому, що у жінок менш стійка психіка й у наданні допомоги знадобиться реабілітація.

жіночий алкоголізм

Психологи медичного центру доктора Василенко проводять індивідуальні та групові консультації, щоб допомогти жінкам адаптуватися до тверезого життя та зрозуміти, у чому причина розвитку алкогольної залежності. Ми дбайливо ставимося до жіночої психіки та надаємо професійну допомогу.

У чому небезпека жіночого алкоголізму

Жіночий алкоголізм впливає на репродуктивну функцію. Крім того, алкоголізм і вагітність – це два несумісні поняття, які становлять небезпеку як для плода, так і для вагітної жінки. Якщо ваша дружина страждає від алкоголізму, негайно зверніться по допомогу.

У медичному центрі доктора Василенко кожний випадок розглядається в індивідуальному порядку. Ми спробуємо з’ясувати, чому жінка приохотилася до спиртного і надамо їй наркологічну, а також психологічну допомогу, щоб допомогти позбутися алкогольної залежності.

Як впоратися з жіночим алкоголізмом

Якщо ви не знаєте як впоратися з жіночим алкоголізмом і замислюєтеся про кодування, ми запропонуємо вам інший варіант – пройти комплексне лікування алкогольної залежності в стаціонарі. Зазвичай цього достатньо, щоб уникнути медикаментозного кодування. Адже наші фахівці допомагають позбутися і психологічної, і фізіологічної залежності.

лікування жіночого алкоголізму

Якщо після позбавлення психологічної залежності у жінки не вдалося позбутися тяги на фізіологічному рівні, тоді лікар-нарколог підбере препарати для проведення підшивки або кодування для закріплення результатів реабілітації. Це забезпечить утримання від спиртного на кілька років.

Кодування при жіночому алкоголізмі

Кодування при жіночому алкоголізмі – це не єдиний спосіб допомогти позбавитися пияцтва. Не слід забувати, що розвиток згубної пристрасті починається з виникнення тяги до спиртного на психологічному рівні, тому усунення залежності відбувається комплексно.

Якщо вам запропонують кодування замість комплексного підходу до терапії, який полягає у проведенні психотерапії, індивідуальних та групових консультацій із психологом, то результат може бути незадовільним, адже проводитися лікування лише однієї зі сторін пияцтва – фізіологічною.