Особливості лікування підліткового алкоголізму

Особливості лікування підліткового алкоголізму

Алкоголізмом страждають не тільки дорослі, а й діти. Особливості лікування підліткового алкоголізму в тому, що психіка дитини недостатньо сформована, як і його організм. При складанні індивідуального плану відновлення після вживання алкоголю в підлітковому віці ми враховуємо ці чинники.

особливості лікування підліткового алкоголізма

У більшості випадків причиною формування алкоголізму в підлітковому віці є згубний вплив однолітків або негативний приклад в сім’ї. Наприклад, якщо ваш чоловік п’є або дружина страждає від хронічного алкоголізму, в першу чергу ви повинні звернути увагу на ці фактори, які могли стати причиною залежності.

Сімейна консультація

Сімейна консультація під час лікування алкогольної залежності необхідна, щоб дитина в першу чергу відчувала підтримку своєї родини при проходженні курсу реабілітації. Крім того, ми допомагаємо батькам усвідомити їх помилки, подолати співзалежність і змінити спосіб життя в цілому.

Сім’я – це осередок соціуму, яка формує активну життєву позицію у дитини. Якщо у вас немає проблем з алкоголем, а у вашої дитини розвивається залежність, варто звернути увагу на психологічні фактори і труднощі з якими стикаються підліток в школі і звернутися до сімейного психолога.

Лікування підліткового алкоголізму

Роботу з підлітком проводять психологи медичного центру доктора Василенко. Ми враховуємо особливості формування організму і психіки в підлітковому віці, перш ніж складати індивідуальний план лікування залежності. Психотерапія спрямована на подолання тяги до вживання.

підлітковий алкоголізм

Психолог допоможе усвідомити шкоду спиртного і зрозуміти причини, через які у дитини сформувався нездоровий інтерес до подібного способу життя. Ми допоможемо змінити коло спілкування і придбати інтереси, які сприятимуть розвитку творчого мислення та навичок профілактики стресу.

Профілактика підліткового алкоголізму

Профілактика підліткового алкоголізму допоможе запобігти розвитку залежності. Якщо батьки подають позитивний приклад своїй дитині, підтримують її починання і прагнення вести активний спосіб життя, це допоможе зміцнити психіку і вберегти підлітка від згубної пристрасті.

До видів профілактики алкоголізму в підлітковому віці відноситься мотиваційна бесіда з дитиною. Проводити її може психолог нашої клініки або батьки, якщо вони є авторитетом в очах дитини. Зверніться до фахівців з лікування алкоголізму, якщо підліток не йде на контакт і відмовляється від допомоги.