Особливості лікування залежності від мефедрону

Особливості лікування залежності від солей

Так як наркотик сіль містить в складі катіони і амфетамін, що робить його дуже небезпечним і непередбачуваним, особливості лікування залежності від мефедрона полягають в тому, що при хронічному отруєнні організму можуть настати незворотні зміни в організмі. Крім того, наркомани страждають від психічних розладів.

особливості лікування заленості від мефедрону

Першочерговим завданням фахівців медичного центру доктора Василенко є зняття ломки від мефедрону. Ознаки абстиненції виражаються в болі суглобів і кісток, оскільки наркотик накопичується в організмі. При синдромі відміни у наркоманів стрімко погіршується самопочуття.

Лікування залежності вдома

Більшість залежних намагаються кинути колоти сіль самостійно, але спроби зробити це закінчується зривом. Під час абстинентного синдрому наркотик сіль не залишає наркоману вибору, окрім як вжити нову дозу, щоб позбутися від ломки. Це призводить до формування страху перед відмовою від вживання.

Наркомани бояться відчувати ломку, замість цього вони вважають за краще продовжувати вживати, аж до передозування або смерті, тому що не бачать іншого способу кинути вживання мефедрону. Наші фахівці знайдуть спосіб переконати наркомана пройти лікування, якщо він заперечує залежність.

Як наркотик шкодить організму

Ознаками вживання солей є безсоння, запаморочення, носові кровотечі, утворення виразок на тілі і дрібного висипу, неможливість сконцентруватися, порушення координації рухів. Ці ознаки можуть загострюватися в залежності від віку пацієнта, регулярності вживання і дозування яке людина приймала.

наркотик мефедрон

Якщо нюхати сіль – неминуче настане психологічна ломка. Наркоман стає агресивним, може з’явитися гострий психоз, дратівливість і депресія. Толерантність до вживання розвивається, і збільшується ймовірність передозування мефедрону. У цьому випадку без допомоги фахівців не обійтися.

Особливості лікування сольових наркоманів

Для швидкого виведення солей з організму ми використовуємо ультра швидку детоксикацію, після медичного обстеження. Цей спосіб дозволяє протягом доби усунути ознаки абстинентного синдрому і відновити стан організму. Але для того, щоб кинути нюхати сіль, детоксикації недостатньо.

Основною проблемою при вживанні мефедрону є психічне звикання до препарату. Лікування психологічної залежності триває один місяць, а позитивний результат досягається завдяки сеансам супер стрес-шокової терапії. Наш медичний персонал спостерігає за прогресом в одужанні кожного пацієнта.

Лікування психічної залежності

Для лікування психічної залежності ми використовуємо унікальну програму, в основі якої лежить гіпноз. Цей спосіб працює абсолютно на всіх людях, не залежно від статі і віку. Необхідна умова, щоб почати лікування залежності від мефедрону – добровільне бажання пацієнта кинути вживати.

Якщо ступінь мотивації недостатня, наші психологи зможуть переконати залежну людину в смертельних наслідках вживання і пояснити чому в даному випадку лікування необхідно. Ми враховуємо індивідуальні особливості кожної людини при складанні індивідуального плану терапії.