Лікування наркоманії в домашніх умовах

Чи реально домогтися результату при лікуванні наркоманії в домашніх умовах? Людина з психологічною залежністю, яка відчуває ломку, щодня перебуваюча в колі вживаючих людей не має шансів кинути вживати без допомоги команди фахівців.

лікування наркоманії на дому

Також як і лікування в безкоштовному реабілітаційному центрі, шансів позбутися наркотичної залежності в домашніх умовах немає. Людина потребує комплексної медикаментозної та психотерапевтичної допомоги, щоб відмовитися від вживання наркотиків.

Як зняти ломку на дому

Єдиний спосіб зняти ломку на дому – викликати лікаря-нарколога, який проведе детоксикацію або УБОД і допоможе вивести токсичні речовини з організму. Якщо ви використовуєте знеболюючі препарати, які можна купити в аптеці – ви піддаєте небезпеці своє життя.

Більшість аптечних ліків, які на форумах для наркоманів рекомендують застосовувати під час ломки, є наркотичними анальгетиками. Вживаючи їх ви погіршите свій стан, може виникнути психоз, а симптоми абстинентного синдрому значно посиляться.

Як кинути вживати самостійно

Щоб кинути вживати самостійно, ознайомтеся з інформацією про Гіпнотарій або проконсультуйтеся з нашими фахівцями, щоб дізнатися докладніше про цю послугу. Наші пацієнти, які успішно пройшли реабілітацію в стаціонарі використовують Гіпнотарій, як спосіб підтримувати тверезість.

лікування наркоманії вдома

Ви можете спробувати цей метод, аналогів якому в Україні немає. Але ми рекомендуємо саме стаціонарне лікування наркоманії, яке дозволяє провести комплексну роботу над фізичним і психологічним станом наркозалежної людини, а так само позбавитись від залежності.

Лікування наркоманії на дому

Якщо на форумі для наркоманів ви зустріли інформацію про способи кинути вживати в домашніх умовах – пам’ятайте те, що у вас не вийде впоратися з ломкою без наркологічної допомоги. Саме усунення абстинентного синдрому є першим етапом реабілітації.

Зверніться по допомогу в медичний центр доктора Василенко і ми складемо для вас індивідуальний план відновлення організму і психіки. Для цього ми використовуємо авторську методику, сеанси супер стрес-шокової терапії, медичну і психологічну допомогу наркоману і його сім’ї.