Феназепам: що це таке, як діє, передозування, наслідки вживання, лікування

Феназепам наркотик

Наркотик Феназепам відноситься до психотропних препаратів, які викликають залежність. Цей препарат продається в аптеці і входить до переліку наркотичних засобів. Купити Феназепам без рецепта можна нелегально, і це наражає на небезпеку молоде покоління.

аптечні наркотики фенозипамВідомо багато випадків госпіталізації підлітків з отруєнням феназепамом. Як ліки цей препарат використовують при порушеннях сну, при судомах, при депресії і тривожному розладі. Також зафіксовані випадки передозування і спроб суїциду за допомогою Феназепаму.

Дія фенозепама

Ефект Феназепаму при вживанні у великій кількості – це зниження збудження, розслаблення, ейфорія, зняття напруги і тривоги, сонливість. Седативний ефект Феназепаму становить небезпеку. Вона полягає в тому, що при вживанні препарату у великій кількості людей може знепритомніти і якщо вчасно не надати допомогу, настане смерть.

Це відбувається через те, що під впливом Феназепаму розслабляються м’язи, знижується артеріальний тиск, знижується температура тіла. Людина знаходиться в прикордонному стані між сном і неспанням. Коли дія наркотику припиняється, людина відчуває пригнічений стан, депресію і занепад сил.

Передозування

Феназепамтранквілізатор. При передозуванні людина відчуває симптоми, схожі з алкогольним отруєнням: нудоту, блювоту, запаморочення, головний біль, тремор. Коли підвищується толерантність до наркотику, у людини виникає бажання досягти ейфорійного стану за рахунок вживання підвищеної дози препарату.

передозування фенозепамом

Перша допомога при передозуванні – це викликати нарколога на дом, для виведення токсичних речовин з організму. Після стабілізації фізичного стану лікарі рекомендують пройти курс лікування психологічної залежності.

Наслідки вживання

При хронічному вживанні наркотика виникають розлад сну, втрата апетиту, депресивні розлади, психоз, панічні атаки і нав’язливий страх, підвищена тривожність, дратівливість, галюцинації та марення, розлади психіки.

Фізична залежність від Феназепаму призводить до абстинентному синдрому, передозуванні, наркотичної ломки. Психологічна залежність призводить до психічних порушень, депресії, пригніченого емоційного стану. Наслідки вживання Феназепаму великі і зачіпають всі сфери розвитку особистості.

Лікування залежності

Лікування залежності від Феназепаму необхідно, якщо ви відчуваєте ознаки ломки, психологічне бажання вживати і не можете кинути вживати наркотик самостійно. Зверніться по допомогу до фахівців медичного центру Василенко. Лікарі проведуть діагностику вашого фізичного і психологічного стану і підберуть ефективний курс лікування залежності від Феназепаму.

лікування залежності від феназепама

Реабілітація допоможе позбутися від психологічної залежності і відновити фізичний і емоційний стан після вживання наркотику. Якщо ви не знаєте, як кинути вживати наркотики – довіртеся професіоналам!