Яка небезпека наркотичної ломки

Наркотична ломка – це сигнал організму про те, що пора прийняти заходи та звернутися до фахівців. Спроби зняти ломку в домашніх умовах – це марна трата часу, крім того, це може бути небезпечним для вашого здоров’я. Тому при ознаках абстиненції звертайтеся до медичного центру доктора Василенко.

ломка від наркотиків

Яка небезпека наркотичної ломки? Наприклад після вживання важких наркотиків ломка може обернутися летальним результатом. Наркоман знаходиться в критичному і небезпечному для життя стані й повинен перебувати під наглядом кваліфікованих фахівців, щоб позбутися від ломки.

Як діяти під час ломки у наркомана

Якщо ви помітили загальні ознаки ломки та не знаєте, що робити – зателефонуйте за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті й проконсультуйтеся з лікарем-наркологом про ваші подальші дії. Доктор запропонує приїхати в стаціонар, щоб провести очищення від токсичних речовин за допомогою детоксикації.

Наркологічна допомога в Запоріжжі надається професіоналами медичного центру доктора Василенко. Звернувшись до нас ви гарантовано отримаєте послуги компетентних фахівців, які допоможуть лікувати ознаки абстинентного синдрому і відновити стан організму.

Як зняти ломку від важких наркотиків

Багато пацієнтів, які звертаються до нас по допомогу хочуть зняти ломку від важких наркотиків, наприклад опіатів, до яких відноситься героїн, метадон, макове насіння. Щоб зняти ломку від опіатів ми рекомендуємо використовувати УБОД – це спосіб швидко стабілізувати самопочуття наркозалежного.

детоксикація наркоманів Запоріжжя

Від цієї групи наркотичних препаратів виникає сильна абстиненція, яка супроводжується постійним болем, нудотою, блювотою. Справитися з ломкою самостійно неможливо, тому якщо ви або ваш близький вживаєте опіати – ви можете викликати нарколога додому або приїхати в стаціонар за допомогою фахівців.

Скільки наркотики виводяться з організму

Кожен наркоман знає, що ломка може тривати до 2-х місяців, через це часто відбувається зрив і повернення до вживання. Деякі види ПАР довго виводяться з організму, але депресія під час ломки й після неї супроводжує наркозалежного ще довше, завдаючи постійний дискомфорт, викликаючи почуття тривоги та панічні атаки.

Довіряючи фахівцям медичного центру доктора Василенко ви зможете скористатися послугою детоксикації й позбутися від наркотичної ломки та її наслідків за найкоротші терміни. Це необхідно, щоб допомогти відновити стан організму і підготувати людину до подальшої реабілітації.