Дитячий алкоголізм – причини, наслідки, лікування

З яких причин розвивається дитячий алкоголізм? На це впливає безліч факторів, включаючи соціальний статус. Більшому ризику виникнення згубної пристрасті схильні діти, в родині у яких є родичі, що п’ють. Підлітки підсвідомо копіюють модель поведінки дорослих людей.

алкоголізм у дитини

Вживання алкоголю в підлітковому віці призводить не тільки до патологічних змін в організмі та психіки, але також може закінчитися інвалідністю, розумовою відсталістю, деградацією особистості й навіть смертю. Алкоголізм потрібно лікувати, щоб запобігти згубні наслідки для дитини.

Наслідки алкоголізму у дітей

Наслідки алкоголізму у дітей руйнують їх життя. Можуть розвиватися психічні захворювання, з’являється схильність до насильства та асоціальної поведінки, пропадає інтерес до тверезого способу життя, саморозвитку. В кінцевому підсумку це призводить до дегенеративних змін.

Останнім часом підлітковий алкоголізм і питання про його лікування все частіше задають сім’ї, які стурбовані майбутнім своїх дітей. Якщо ви звернули увагу на те, що підліток почав зловживати спиртним або слабоалкогольними напоями – потрібно негайно звернутися по медичну допомогу.

Лікування алкоголізму у дітей

Якщо ви розумієте, що підліток приохотився до спиртних напоїв і це згубно відбивається на його житті, то необхідно записатися на консультацію до фахівців медичного центру доктора Василенко і дізнатися, як проходить лікування алкоголізму у дітей. В першу чергу дитина потребує психологічної допомоги.

дитячий алкоголізм

Але часто трапляється так, що не тільки діти, а й батьки страждають від пияцтва. Яке майбутнє може чекати підлітка, якщо він щодня бачить батька або матір напідпитку? Такі діти знаходяться в групі ризику і потребують тривалої реабілітації. Ми надаємо допомогу підліткам та дорослим, які зіткнулися з проблемою алкоголізму.

Причини пройти лікування алкоголізму

Які причини пройти лікування алкоголізму можуть бути? Якщо ви або ваша дитина зловживаєте спиртним і усвідомлюєте проблему, то ваше завдання – довіритися професіоналам, які допоможуть усунути психологічну залежність від алкоголю і повернутися до тверезого життя.

Надалі без належного лікування проблема буде ускладнюватися. Смертельні, хронічні захворювання через пияцтво в молодому або зрілому віці неминуче призводять до загибелі. Тому якщо у вашій родині є алкоголік, рекомендуємо пройти курс реабілітації, щоб позбутися від алкогольної залежності.