Стадії підліткового алкоголізму

Які стадії підліткового алкоголізму існують? У сучасному світі дитячий алкоголізм є глобальною проблемою, нарівні з ігровою залежністю і наркоманією. На початковому етапі у дитини формується інтерес до спиртного і психологічному стану, в якому він перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

стадії підліткового алкоголізму

Перші експерименти зі спиртним починаються в шкільному віці. Діти наслідують старшокласникам або намагаються справити враження на однолітків, тому рідко відмовляються від спільного розпиття спиртних напоїв, що в майбутньому призводить до розвитку алкогольної залежності.

Коли звертатися за допомогою

Не чекайте, коли алкоголізм зруйнує життя вашої дитини. Зверніться по допомогу відразу, коли помітите ознаки та симптоми алкогольної залежності. В першу чергу дитині необхідна психологічна допомога, яку вам нададуть кваліфіковані фахівці медичного центру доктора Василенко.

При хронічному отруєнні організму токсичними речовинами, що зазвичай характерно для щоденного вживання спиртного, виникають патологічні процеси в організмі й відбуваються зміни в психіці. Щоб запобігти розвитку алкоголізму досить вчасно звернутися до лікарів.

Запійний алкоголізм у підлітка

Не дивуйтеся, що у підлітків може бути запійний алкоголізм. Якщо дитина щодня або щотижня вживає спиртне, і періоди тверезості стають все рідше – це перші ознаки запійного алкоголізму. Згодом це призведе до хронічного пияцтва і його наслідків.

лікування підліткового алкоголізму

До них відноситься алкогольна інтоксикація, біла гарячка, психози, проблеми зі здоров’ям. Не закривайте очі на пияцтво в ранньому віці. Це може згубно позначитися на подальшому житті підлітка і привести до незворотних змін в його психіці. Зверніться до медичного центру доктора Василенко, щоб вирішити проблему.

Лікування підліткового алкоголізму

Пройти лікування підліткового алкоголізму в Запоріжжі можна в нашій клініці. Ми надаємо психологічну допомогу дитині і його сім’ї, забезпечуємо вас комфортними умовами проживання на час перебування в стаціонарі та використовуємо ефективні методи лікування алкоголізму у дітей.

З огляду на особливості лікування підліткового алкоголізму ми підбираємо індивідуальну програму реабілітації, яка спрямована на відновлення організму і психіки школяра після вживання спиртного. Реабілітація допоможе повернутися до здорового способу життя і кинути пити назавжди.