Чому алкоголік виявляє агресію

Чому алкоголік виявляє агресію, якщо його близькі намагаються допомогти йому позбутися від залежності? Річ у тому, що заперечення залежності – це один з головних ознак алкоголізму. Більшість людей, що п’ють впевнені в тому, що можуть кинути пити без сторонньої допомоги.

агресія у алкоголіка

Саме з цієї причини сім’ї, в яких є п’яниця, часто стикаються з агресією при спробах поговорити про лікування алкоголізму з близькою людиною. Подолати заперечення і визнати очевидну проблему допоможуть співробітники медичного центру доктора Василенко. Після консультації з психологом алкоголік погодиться пройти лікування.

Як переконати п’яницю кинути пити

Чому виникає необхідність пройти стаціонарне лікування алкоголізму і як переконати п’яницю кинути пити? Не намагайтеся говорити з близькою людиною про проблему, коли він знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Це не принесе результат і може спровокувати агресію з його боку.

Коли людина буде тверезою, ви можете спробувати провести з нею бесіду про його згубні звички та запропонувати йому допомогу. Якщо ваші спроби умовити алкоголіка відмовитися від вживання спиртного виявилися безрезультатними – зателефонуйте за номерами гарячої лінії й отримаєте консультацію наших фахівців.

Закодуватися від алкоголю в Запоріжжі

Якщо ви хочете закодуватися від алкоголю в Запоріжжі – зверніться до нарколога медичного центру доктора Василенко. Ефективне кодування при алкогольній залежності допомагає подолати фізичну і психічну тягу до вживання спиртних напоїв.

закодуватися від алкоголю

Завдяки дії ампули, яка вшивається в важкодоступне місце на тілі алкоголіка, блокуються рецептори, які відповідають за тягу до спиртного. Завдяки медикаментозному кодуванню зникає психологічний потяг до вживання алкоголю, а також усувається фізична потреба в спиртному.

Якщо алкоголік поводиться агресивно, що робити

Якщо ваша близька людина страждає від запійного пияцтва і поводиться агресивно, ви повинні звернутися по наркологічну допомогу. Лікар підбере ліки, які допоможуть стабілізувати психічний стан п’яниці. У алкоголіків часто бувають психози або біла гарячка, при яких вони поводяться неадекватно.

Медикаментозна терапія дозволяє усунути загрозу для самого алкоголіка і членів його сім’ї. Лікарі проводять детоксикацію організму і зупиняють дію токсичних речовин. Після цього ми допоможемо вам переконати алкозалежну людину в необхідності реабілітації та запропонуємо пройти комплексне лікування алкоголізму.