Як допомогти алкоголіку похилого віку

Пияцтво в літньому віці

Пияцтво в літньому віці не рідкість. Така хвороба, як алкоголізм, властива не тільки в підлітковому віці, але і для людей зрілого віку, які усвідомлюють наслідки. Хронічний алкоголізм можна вилікувати за місяць, якщо дотримуватися всіх рекомендацій фахівців і проходити стаціонарне лікування алкоголізму.

лікування алкоголізму у людей похилого віку

Ми складаємо індивідуальний план лікування алкогольної залежності для людей похилого віку, враховуючи вікові особливості, стан організму, наявність супутніх захворювань, наприклад цироз печінки, проблеми серцево-судинної системи, перенесені оперативні втручання.

Особливості лікування пияцтва в літньому віці

Лікування пияцтва в літньому віці ускладнюється тим, що найчастіше у людей немає бажання відмовлятися від спиртного. Наша команда допоможе переконати залежну людину в тому, що алкоголь руйнує його здоров’я і позбавляє можливості жити повноцінним життям. З чим може зіткнутися пацієнт похилого віку під час лікування?

  • Під час лікування в стаціонарі можуть виникнути труднощі, і людина може змінити своє рішення, тому що вважає, що проходити психотерапію важко;
  • Більшість людей вважають, що позбувшись від похмільного синдрому проблема вже вирішена, але це не так;
  • Без роз’яснювальної бесіди з психологом і наркологом, малоймовірно що у людини, яка п’є, з’явиться бажання пройти лікування;
  • Лікування супутніх захворювань у людей похилого віку за допомогою медикаментів може вплинути на терміни реабілітації.

Також залишається проблема психологічного бажання вжити – тяги до спиртного, подолати яку самостійно практично неможливо. Фахівці допоможуть усвідомити вплив алкоголю на всі сфери життя, провести оцінку ситуації і навчать вас справлятися зі стресом без вживання алкоголю.

Як допомогти алкоголіку якщо він цього не хоче

У людей похилого віку є певний життєвий досвід. Найчастіше подолати помилкові переконання і визнати собі факт того, що алкоголізм є проблемою дуже складно. Тому під час бесіди з психологом ми допомагаємо людям похилого віку усвідомити вплив алкоголю на їхнє життя.

алкоголізм у пенсіонера

Після того, як людина подолає заперечення, їй знадобиться детоксикація для виведення токсичних речовин з крові перед подальшою реабілітацією. Співробітники медичного центру доктора Василенко враховують індивідуальні особливості, стан здоров’я та психіки при складанні індивідуального плану лікування.

Лікування пияцтва в літньому віці

Лікування пияцтва у людей похилого віку можливо при комплексному підході. Для початку ми рекомендуємо пройти обстеження організму, щоб зрозуміти яке лікування буде ефективним у вашому випадку. Лікар проведе кодування або підшивку, враховуючи показання та протипоказання перед процедурою.

Але для стійкого результату необхідна також підтримка психолога, спостереження у лікаря-нарколога під час курсу стаціонарного лікування алкогольної залежності, а також інших фахівців. Після того, як організм і психіка будуть повністю відновлені, людина зможе повернутися до життя в соціумі без вживання спиртного.