Мотивація наркоманів на лікування

Чому мотивація наркоманів на лікування є невід’ємною частиною реабілітації? Річ у тому, що без добровільного бажання відмовитися від вживання наркотиків рано чи пізно після лікування в будь-якій установі станеться зрив. Тому співробітники медичного центру доктора Василенко приділяють велику увагу мотиваційній роботі з залежним.

мотивація наркоманів на лікування

Ми працюємо з тими людьми, у кого немає бажання пройти лікування. Завдання наших фахівців – допомогти переконати наркомана лікуватися, якщо він цього не хоче або не бачить в цьому необхідності. Оцінивши переваги тверезого життя і плачевні наслідки вживання людина, яка вживає наркотики погодитися пройти реабілітацію.

Як переконати наркомана пройти лікування

Більшість родичів не знають, як переконати наркомана пройти лікування. Найпоширеніші помилки батьків – це спроби допомогти наркоману без сторонньої допомоги, наприклад продовжувати давати йому гроші, вирішувати проблеми з боргами, не дозволяючи залежній людині “прожити” все наслідки його вживання самостійно.

Щоб переконати наркомана лікуватися досить звернутися до компетентних фахівців, які не використовують психологічного тиску, як це часто роблять в безкоштовних реабілітаційних центрах. Наша команда використовує психотерапію, як метод мотивації, після чого людина сама прийме рішення позбутися залежності.

Якщо наркоман не хоче лікуватися

Що робити, якщо наркоман не хоче лікуватися? Більшість залежних людей будуть заперечувати свою згубну пристрасть і боятися викриття. Але саме з цього починається процес одужання – прийняття своєї проблеми. Тести на наркотики – один зі способів діагностувати залежність.

переконати наркомана лікуватися

Крім того, психіатр, психолог або психотерапевт, проводять консультацію, щоб визначити рівень мотивації людини на проходження реабілітації. У разі заперечення залежності ми допоможемо підтвердити вживання і визначити вид наркотику, який людина вживає.

Як допомогти наркоману зі стажем

Для наркоманів з великим стажем вживання складається індивідуальний план реабілітації, з урахуванням наслідків для організму і психіки. Вилікуватися від наркоманії можна, але без допомоги професіоналів в області наркології та психіатрії досягти позитивного результату неможливо.

Вибираючи нас – ви гарантовано отримаєте допомогу кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи з хімічно залежними людьми. Медичний центр Василенко пропонує унікальні методи лікування наркозалежності, аналогів яких в Україні немає.