Чому примусове лікування наркоманії та алкоголізму не приносить результат

Ми хочемо відповісти на питання: “Чому примусове лікування наркоманії та алкоголізму неефективне?” Якщо ви хочете знайти дієвий спосіб позбавлення від залежності – не звертайтеся до установ, які пропонують примусово відправити наркомана або алкоголіка лікуватися. Будьте обережні, інакше ви можете потрапити в руки шахраїв.

примусове лікування наркоманії

Чим можна пояснити факт того, що родичі згодні примусово провести лікування залежного члена сім’ї? Батьки є співзалежними та в більшості ситуацій вони змушені розв’язувати проблеми з боргами, кредитами або законом, які виникли через вживання ПАР.

Примусове лікування наркоманії – відчайдушні заходи

Відчай – це причина, по якій люди шукають примусове лікування наркоманії. Ви повинні знати, що фізичне насильство або психологічний тиск може нашкодити стану людини, яка приймає наркотичні препарати. Для того, щоб залежний погодився пройти лікування досить записатися на консультацію до психіатра.

Досвідчений лікар зможе допомогти наркоману подолати заперечення, усвідомити проблему і прийняти допомогу. Психологічна залежність і тяга до наркотику є основною причиною, яка заважає наркозалежній людині відмовитися від вживання психо-активних речовин, так само як і страх перед ломкою.

Про примусове лікування алкогольної залежності

Якщо говорити про примусове лікування алкогольної залежності ми переконані, що подібні “заходи допомоги” не принесуть результат і навіть можуть погіршити психічний стан алкоголіка. Після подібних способів допомогти людині кинути пити, вона може стати агресивно налаштованою проти вас і навідріз відмовитися від будь-якої допомоги.

примусове лікування алкоголізму

Якщо ви змусите алкоголіка пройти лікування без його згоди – ви назавжди втратите його довіру. Під впливом спиртного психічному здоров’ю завдається шкода, а якщо додати до цього психологічне насильство і примусове лікування, то ви можете спровокувати п’яницю на ще більше зловживання спиртним.

Як допомогти родичу алкоголіку або наркоману

Якщо ви дійсно хочете допомогти родичу алкоголіку або наркоману – не використовуйте примусові заходи. На нашому сайті ви можете подивитися реальні відео-відгуки пацієнтів, які добровільно пройшли курс лікування і змогли позбутися від шкідливих звичок.

Запорука успішної психотерапії, гіпнозу і лікування психологічної залежності за методом доктора Василенко в тому, що наркоман або алкоголік самостійно приймають рішення про проходження курсу реабілітації в стаціонарі. При бажанні відмовитися від вживання успіх реабілітації не змусить себе чекати.