Причини лікування наркоманії

Чому люди звертаються до медичного центру доктора Василенка, щоб пройти лікування наркоманії у Запоріжжі? Оскільки вживання ПАР відбивається на всіх сферах життя людини, причинами для лікування є погіршення здоров’я, втрата соціального статусу, психологічні проблеми, конфлікти в сім’ї.

причини пройти лікування наркоманії

Відновлення кожної зі сфер (біологічна, психологічна, соціальна, моральна) досягається завдяки комплексному підходу до реабілітації та авторським методикам лікування наркозалежності у чоловіків, жінок та підлітків. Почути реальні відгуки пацієнтів щодо лікування наркоманії можна на нашому сайті за посиланням.

Які симптоми наркоманії говорять про необхідність лікування

Вживання наркотиків можна виявити за певними ознаками наркоманії на обличчі, а також у поведінці людини. Симптоми, при яких необхідно звернутися за допомогою – це ломка або передозування. При гострих психозах та галюцинаціях також рекомендується проконсультуватися з фахівцями.

Ломка від наркотиків – це небезпечний стан, при якому наркозалежний потребує невідкладної медичної допомоги. У медичному центрі доктора Василенко лікарі проведуть комплексне обстеження організму та допоможуть усунути ознаки абстинентного синдрому, стабілізувавши стан залежної людини.

Причини пройти реабілітацію

Пройти реабілітацію для деяких людей – це єдиний шанс урятувати життя. Причини відмовитися від вживання наркотиків у кожної людини можуть бути різними. Хтось усвідомлює рівень шкоди наркотичних речовин, хтось боїться втратити відносини з близькими та тому погоджується на лікування.

пройти реабілітацію

Але в більшості ситуацій наркоман заперечує залежність, відповідно бажання пройти реабілітацію у нього немає. У таких випадках наші психологи, психотерапевти та інші фахівці проводять роботу із залежною людиною, і допомагають їй визнати проблему та прийняти добровільне рішення позбутися наркоманії.

Як зрозуміти що настав час пройти лікування наркоманії

Насправді якщо у вас або у члена вашої сім’ї розвивається залежність від наркотиків – необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівців, не відкладаючи розв’язання проблеми. Залежність стрімко розвивається та посилює фізичний та психологічний стан наркомана.

Вам слід пройти лікування наркоманії, якщо ви знайомі з абстинентним синдромом, стикалися з передозуванням і відчуваєте психологічну ломку. Співробітники медичного центру доктора Василенко нададуть вам професійну допомогу і ви зможете відмовитися від вживання ПАР назавжди.