Чому лікування наркоманії починається з нарколога

З чого починається лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко? В першу чергу наркоман проходить обстеження організму у кваліфікованих лікарів і наркологів, які з’ясовують відхилення в роботі внутрішніх органів і усувають наркотичну ломку.

наркологічна допомога

Якщо фахівці виявлять захворювання наркоманів, до яких відносяться ВІЛ, гепатит, то вам буде призначена медикаментозна терапія і консультація профільних лікарів. В першу чергу ми усуваємо наслідки та побічні ефекти вживання для організму, перш ніж приступити до психотерапевтичного лікування.

Як проводитися детоксикація наркоманів

Детоксикація від наркотиків – це спосіб вивести токсичні речовини з організму за допомогою крапельниці та ліків. Після медичного обстеження лікарі складають план медикаментозної терапії для того, щоб зняти ломку від наркотиків і нормалізувати функції організму і його систем.

Для наркоманів, які вживають опіати використовується ультра швидка опійна детоксикація. Метод УБОД підходить, якщо ви вживаєте метадон або макове насіння, героїн або синтетичні опіати. Ломка від цих наркотичних речовин завдає нестерпного болю і може тривати до 30 днів, а завдяки УБОД симптоми вдається усунути за 24 години.

Яка допомога потрібна наркоману

Наркоманові потрібна комплексна допомога – медична та психологічна. Залежність від ПАР формується на психічному і фізичному рівні. Тому на початку лікування лікарі медичного центру доктора Василенко проводять всебічне обстеження організму і психіки для виявлення супутніх проблем зі здоров’ям, щоб підібрати методи їх усунення.

допомога наркоманам

Приступаючи до психотерапевтичного лікування наркозалежний відвідує групові та індивідуальні консультації з психологом, психотерапевта, бере участь в сеансах супер стрес-шокової терапії, гіпнотерапії та інших заходах, спрямованих на усунення психологічної ломкитяги до вживання наркотичних препаратів.

Як викликати лікаря-нарколога на дом

Ви можете викликати лікаря-нарколога на дом, якщо наркозалежний чоловік перебуває в критичному стані та потребує екстреної наркологічної допомоги. Швидка допомога може знадобитися при психозах або передозуванні, коли наркоман не контролює свої дії та перебуває на межі життя і смерті.

Але ми завжди рекомендуємо саме стаціонарне лікування наркоманії. У нашому медичному центрі створені сприятливі умови для того, щоб надати залежній людині професійну медичну, наркологічну і психологічну допомогу. Після детоксикації ми допоможемо переконати наркомана в необхідності лікування психологічної залежності.